RSS
A A A K
To jest wersja archiwalna z dnia 14.02.2019, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja informacji

Pracownicy

Pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

Piotr Stawski
Dyrektor
piotr.stawski@mdkwolomin.pl
22 787 45 13 wew. 20
606 659 553

Alina Roguska
Główna Księgowa
alina.roguska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 24
22 787 87-63

Beata Gajewska
Główny Specjalista ds. Kard i Płac
beata.gajewska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 20
22 787 87-63

Paulina Kubuj
Sekretariat
sekretariat@mdkwolomin.pl
paulina.kubuj@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 20
22 787 87-63

Iwona Stefańska
Specjalista ds. animacji
i.stefanska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 22
22 787 87-63

Aneta Jędrzejewska
Specjalista ds. animacji
aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 22
22 787 87-63

Iwona Dybeł-Kopulska
Specjalista ds. animacji, Kasjer
iwona.kopulska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 23
22 787 87-63

Martyna Matuszak
Główny specjalista ds. animacji
22 787 45 13 wew. 28
martyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Seweryn Nowicki
Specjalista ds. Promocji
22 787 45 13 wew. 26
seweryn.nowicki@mdkwolomin.pl

Arkadiusz Łukasiak
22 787 45 13 wew. 26
arkadiusz.lukasiak@mdkwolomin.pl

Piotr Walicki
22 787 45 13 wew. 26
piotr.walicki@mdkwolomin.pl

Olga Pruszyńska
Specjalista ds. promocji
olga.pruszynska@mdkwolomin.pl
22 787 45 13 wew. 22
22 787 87-63

Robert Duchnowski
Kierownik Działu Warsztatu Administracyjno-Gospodarczego
robert.duchnowski@mdkwolomin.pl
608-075-327
22 787-45-13 wew. 28
22 787 87-63

Aneta Saks
Instruktor, Plastyk
aneta.saks@mdkwolomin.pl
22 787 45 13 wew. 22
22 787 87-63

Pracownik Gospodarczy - Portier
22 787 45 13 wew. 21
mdk@mdkwolomin.pl

Jan Bartnik
Inspektor Ochrony Danych, webmaster
22 787 45 13 wew. 26
iod@mdkwolomin.pl



Opublikował: Jan Bartnik
Publikacja dnia: 14.02.2019
Podpisał: Piotr Stawski
Dokument z dnia: 03.10.2018
Dokument oglądany razy: 6 744