Nauka śpiewu rozrywkowego z Beatą Orbik

od 8 lat

Wiara i praca czynią cuda

Na zajęciach ważne jest indywidualne podejście do ucznia, rozwijanie jego talentu, umiejętności i poszerzanie świadomości wokalnej.
Cel zajęć to praca nad m.in. ustawieniem aparatu, emisją głosu, dykcją, interpretacją utworów, śpiewem w głosach, kształceniem słuchu, czy pracą nad rozluźnieniem na scenie. To wszystko okraszone podstawową
wiedzą harmoniczną.
Dobra atmosfera to klucz do tego, żeby wyjść z zajęć uśmiechniętym i bogatszym o wiedzę i umiejętności.

Motto: Wiara i praca czynią cuda

Beata Orbik- wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.
Urodziła się w Augustowie. Miłość do muzyki odziedziczyła po rodzicach. Już jako mała dziewczynka brała udział w wielu festiwalach i konkursach piosenki, m.in. Festiwal Piosenki Mikrofon Radia Jard, Wygraj Sukces, Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Suwałkach, koncerty charytatywne w Augustowie, konkursy szkolne.
W latach 2009- 2015 r. wokalistka zdobywała cenną wiedzę oraz doświadczenie w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Kształcąc swój warsztat wokalny pracowała wówczas przy projektach artystycznych m.in. „Kabaret Starszych Panów”, „Przeboje musicalowe”, „Gospel”, “Do grającej szafy grosik wrzuć”, „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”.
W roku 2014 wzięła udział w telewizyjnym show Dwójki The Voice of Poland. Kolejnym programem muzycznym na jej drodze była produkcja Polsatu „Śpiewajmy Razem/ All Together Now”, gdzie wcieliła się w rolę jurorki.
Beata współpracowała z wieloma artystami jako chórzystka. Wystąpiła u boku m.in. Natalii Nykiel, Ani Karwan, rapera o pseudonimie Ten Typ Mes, czy Marii Sadowskiej, z którą pracuje na stałe od pięciu lat. Na swoim koncie ma udział w wielu wydarzeniach, m.in. : Telekamery, Sylwester z Dwójką, Sylwester TVN, Artyści Przeciw Nienawiści, Jazz Jamboree, Młyn Jazz Festiwal czy koncert radiowy w Czwórka Polskie Radio.
Obecnie wokalistka, obok współpracy z innymi artystami, pracuje nad własnym materiałem.

dzień: poniedziałek

godzina: 15.00-21.00 (zajęcia indywidualne godziny ustala instruktor z uczestnikami)

cena zajęć: 240 zł (1 raz w tygodniu 45 min)

Instruktor: Beata Orbik

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco