Teatr Mały

od 7 lat

Nieszablonowy teatr dla dzieci.

To nieszablonowy teatr dla dzieci prowadzony przez aktora, redaktora i prezentera telewizyjnego Aleksa Mackiewicza. Teatr Mały to nie tylko próby, ale również cykliczne i darmowe zajęcia na których dzieci zdobędą szereg umiejętności, które w przyszłości przydadzą się nie tylko na scenie, ale również w życiu codziennym. Nauczą się otwartości, pewności siebie, mowy, postawy, umiejętności radzenia sobie ze stresem i kreatywności.

godz. 11:00 – 14:00
cena: darmowe

O instruktorze:
Aleks Mackiewicz to aktor filmowy i serialowy, którego mogliśmy zobaczyć między innymi w filmie „Proceder” czy „Polityce’ a także w serialach „Oko za oko”, Miłość na zakręcie”, „Gliniarze”, „Młody Piłsudski”, Obecnie spędza dużo czasu na planie „Krime Story. Love story” i „Gierek”. Prowadził także program telewizyjny „Randka w ciemno”. Aleks angażuje się także w lokalne działania artystyczne: był dyrektorem festiwalu WWLJAM i prowadzi swoją autorską audycję „Poranek bez budzika” w Radiu Fama Wołomin.

oświadczenie uczestnika/rodzica

regulamin zajęć