RSS
A A A K
To jest wersja archiwalna z dnia 25.12.2018, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: dodano stanowisko, aktualizacja stawnowisk

Pracownicy

Pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Wołominie

Piotr Stawski
Dyrektor
piotr.stawski@mdkwolomin.pl
22 787 45 13 wew. 20, 606 659 553

Alina Roguska
Główna Księgowa
alina.roguska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 24
22 787 87-63

Beata Gajewska
Główny Specjalista ds. Kard, Płac i Sekretariatu
beata.gajewska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 20
22 787 87-63

Iwona Stefańska
Specjalista ds. animacji
i.stefanska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 22
22 787 87-63

Aneta Jędrzejewska
Specjalista ds. animacji
aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 22
22 787 87-63

Iwona Dybeł-Kopulska
Specjalista ds. animacji, Kasjer
iwona.kopulska@mdkwolomin.pl
22 787-45-13 wew. 23
22 787 87-63

Martyna Matuszak
Stanowisko: Główny specjalista ds. animacji
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Email: martyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Seweryn Nowicki
Stanowisko: Koordynator ds. Młodzieżowej Rady Kultury
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Email: seweryn.nowicki@mdkwolomin.pl

Olga Pruszyńska
Specjalista ds. promocji
olga.pruszynska@mdkwolomin.pl
22 787 45 13 wew. 22
22 787 87-63

Robert Duchnowski
Kierownik Działu Warsztatu Administracyjno-Gospodarczego
robert.duchnowski@mdkwolomin.pl
608-075-327
22 787-45-13 wew. 28
22 787 87-63

Pracownik Gospodarczy - Portier
22 787 45 13 wew. 21
mdk@mdkwolomin.pl

Jan Bartnik
Inspektor Ochrony Danych, webmaster
22 787 45 13 wew. 25
iod@mdkwolomin.pl
jan.bartnik@mdkwolomin.pl



Opublikował: Jan Bartnik
Publikacja dnia: 25.12.2018
Podpisał: Piotr Stawski
Dokument z dnia: 03.10.2018
Dokument oglądany razy: 6 502