Premiera spektaklu SERENADA // Teatr PIATY WYMIAR

SERENADA PLAKAT strona

Już w sobote 27.05 od godziny 18:00 rozpocznie się impreza na którą zapraszają Was znany już publiczności Teatr Piąty Wymiar i wschodzące gwiazdy sceny muzycznej, czyli zespół Skup Żywca. O jednych jak i o drugich można powiedzieć wiele rzeczy, ale najważniejsza jest ich pasja do szeroko pojętej sztuki. Zespół debiutował już na koncertach w Wołominie. Tworzą go młodzi ludzie grający z pasją. W ich repertuarze możemy posłuchać między innymi rock’a jak i blues’a ale fani punk rock’a też znajdą coś dla siebie. Nie lubią zamykać się w sztywnych ramach gatunków muzycznych. Grają co chcą dlatego warto poznać ich bliżej. Powstali w drugiej połowie 2012 roku kiedy to Krzysztof i Jacek postanowili zrobić coś fajnego. Nie da się ukryć, wyszło coś nawet bardzo fajnego Przez lata członkowie zespołu się zmieniali, aż w 2015 roku zespół został wzbogacony o pierwiastek piękna. Klaudia - obecnie wokalistka zespołu wniosła ze sobą nie tylko talent i moc ale również powiew świeżości. Powstało wiele genialnych numerów, których już niebawem będziecie mogli posłuchać. Zastanawiacie się pewnie skąd nazwa - “Skup Żywca”. Może tę tajemnicę zdradzą Wam podczas koncertu?

W świecie sztuki prócz muzyki istnieją inne formy. Mistrz pióra Stanisław Mrożek, w swojej bibliografii nie posiada jedynie utworu “Tango” Grupa Teatralna Piąty Wymiar podjęła się trudnego zadania przedstawienia publiczności “Serenady” powyższego autora. Komedia, dramat, humor to nieodzowne cechy twórczości Mrożka. Aktorzy postarają się uwieść Was, rozkochać w sobie i….. i więcej zobaczycie o godzinie 18:00 już 27 maja w MDK Wołomin. Serdecznie zapraszamy.

pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 8.00-16.00

pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.