Konkurs poetycki - laureaci

DSC 0235 resized

Znamy już zwycięzców XVII Konkursu Poetyckiego "CYPRIAN NORWID - POETA NASZEJ ZIEMI".

Jesteśmy niezwykle dumni, że w gronie zwycięzców znalazło się tylu uczniów z gminy Wołomin.

W czwartek 18 maja, pierwszego dnia konkursu, wśród zwycięzców znaleźli się: Jakub Wrótniak z III LO - laureat trzeciej nagrody i Klara Satora z SP nr 7, która zajęła pierwsze miejsce!

W piątek 19 maja posypał się deszcz nagród: wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana otrzymali Natalia Wojtyńska z III LO i towarzyszący jej na gitarze Jarosław Pożar (także z III LO).
W tej samej kategorii nasi podopieczni znaleźli się jeszcze dwukrotnie: jako zdobywcy trzeciego miejsca - Natalia Osińska z ZSP w Leśniakowiźnie, Wiktoria Chmielewska z ZS nr 4 i Kalina Janiuk, również z ZS nr 4. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie SP nr 7: Maja Rygało, Natalia Nowicka, Nikola Derlatka i Amelia Pływacz.
A w kategorii recytatorskiej trzecie miejsce zajęła Julia Wiśniewska z Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Gratulujemy!

Komisje konkursowe złożone z profesjonalistów poszczególnych dziedzin: aktorstwa, reżyserii teatralnej, muzyki, norwidologii poprowadzili również warsztaty.

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski.

Organizatorami niezmiennie byli: Wójt Gminy Dąbrówka oraz Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce.

• DSC_0126_resized
  • DSC_0132_resized
  • DSC_0136_resized
  • DSC_0145_resized
  • DSC_0211_resized
  • DSC_0235_resized
  • DSC_0241_resized
  • DSC_0257_resized

pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 8.00-16.00

pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Godziny pracy kasy MDK w okresie wakacyjnym:

w LIPCU kasa MDK jest nieczynna
w sierpniu pn-pt. w godz. 9-15

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.