LIS

Piotr Machalica w MDK!

DSCF8431

W sobotę, 18 listopada w Miejskim Domu Kultury w Wołominie wystąpił Piotr Machalica w recitalu pt. „Mój ulubiony Młynarski”.

Podczas koncertu usłyszeliśmy piękne piosenki, które wyszły spod pióra Mistrza przeplatane anegdotami z jego życia oraz z poezją. Wydarzenie bardzo sentymentalne – przybliżyło widzom piękno muzyki Młynarskiego oraz głęboki przekaz jego kompozycji. Artysta podczas występu ciepło wyrażał się o Mistrzu, o ich przyjaźni oraz wspominał jak powstawał koncert.

Spotkanie cieszyło się dużą popularnością, o czym świadczy frekwencja na nim. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez MDK!

• DSCF8431
  • DSCF8433