MAR

Dzień Kobiet w MDK

DSCF3878

W niedzielne popołudnie, 11 marca, Miejski Dom Kultury w Wołominie zmienił się w centrum kobiecych porad – właśnie tego dnia obchodziliśmy wołomiński dzień kobiet. Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – do współpracy przy tworzeniu spotkania włączyło się ponad 20 partnerów. Odbyły się porady z dziedziny fryzjerstwa, stylizacji, wizażu, makijażu, dietetyki. Całkowicie za darmo można było skorzystać z porad dotyczących wyglądu, dobrać kolorystykę pasującą do osobowości, wykonać manicure hybrydowy, uczesać się oraz pomalować.

Wydarzenie rozpoczęło się od pokazu barmańskiego w wykonaniu wielokrotnego Mistrza Polski i Europy Krzysztofa Drabika. W kolejnej części spotkania specjaliści w swoich dziedzinach udzielali ogólnych porad dotyczących trendów na nadchodzący sezon. Na zakończenie specjalnie dla wołomińskich pań wystąpił Norbi – wokalista znany z takich przebojów jak:”Kobiety są gorące”, „Pokręciło się w głowie” czy „Rozkołysz się”.

W przerwach między kolejnymi występami odbywały się losowania prezentów od partnerek wydarzenia. Spotkanie poprowadził Wojciech Plichta.

Bardzo lubimy dzień kobiet – czas kiedy wszystkie panie zapominają o troskach życia codziennego i oddają się swoim przyjemnościom. A o uśmiech na twarzy i dobry humor uczestników wydarzenia zadbali nasi partnerzy: Salon Madame Bra-fittingu Blanka Gankowska, Justyna Skwarska Make Up Artist, Gabriela Zawadzka Gabriella Make Up, Joanna Kondej J-Studio, Usługi Fryzjerskie Iwona Laskowska, Butik Estilo Weronika Kochan, Butik Odzieżowy Anna Ołdak, Iwona Oleksiuk – Biżuteria artystyczna, Małgorzata Mazurkiewicz Maseczki kolagenowe Colway, Agnieszka Osińska Ginekolog, Golden Eye Kobyłka salon optyczny, Anna Mucha dietetyk, Magdalena Potok Klinika Mody, stylistka TVN, Torstar Fitness, Przystanek W, Fotobudka Klik-Pstryk, J&P Cosmetics hurtownia kosmetyczna, Rzęskowo – salon urody, Fundacja Ogarnij Emocje, Ośrodek stacjonarnej Opieki Medycznej PULMO, Aneta Ługowska rękodzieło, Edyta Kopała masaż, Alicja Kalisiak obrusy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Radio Fama, Kurier-W oraz Życie Powiatu na Mazowszu.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy przyszli na nasze wydarzenie. Liczymy, że w przyszłorocznej edycji wydarzenia będzie nas jeszcze więcej!

• DSCF3878

wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.