cover huta white

ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   
  • a8
  • a7
  • a5
  • a4
  • a3
  • a2
  • a1
  • 3
  • 2
  • 1

Informacje

Kontakt

Miejski Dom Kultury w Wołominie

Telefon: 22 787 45 13
Adres: ul. Mariańska 7, 05-200 Wołomin
Emailmdk@mdkwolomin.pl

Dyrektor

Marta Rajchert
Pokój
: 23, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 20
Tel. kom.: 501 188 890
Email: marta.rajchert@mdkwolomin.pl

Sekretariat

Specjalista ds. sekretariatu i wynajmów
Paulina Kubuj
Pokój
: 23, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 20
Emailsekretariat@mdkwolomin.pl

Dział edukacji i organizacji wydarzeń

Kierownik działu edukacji i organizacji wydarzeń
Martyna Matuszak
Pokój: 21, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 28
Email: martyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Specjalista ds. edukacji kulturalnej
Aneta Jędrzejewska
Pokój: 8, parter
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Tel. kom.: 795 508 038
Email: aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl

Specjalista ds. wystaw i aranżacji
Aneta Saks
Pokój: 8, parter
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Email: aneta.saks@mdkwolomin.pl

Specjalista ds. realizacji dźwięku
Daniel Dąbrowski
Pokój: 3, piętro -1
Telefon: 22 787 45 13
Email: daniel.dabrowski@mdkwolomin.pl

Główny specjalista ds. wizerunku
Paweł Kocik
Pokój: 22, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 24
Email: pawel.kocik@mdkwolomin.pl

Dział finansowo-personalny

Główny księgowy
Alina Roguska

Pokój: 20, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 32
Email: alina.roguska@mdkwolomin.pl

Specjalista kasjer
Iwona Dybeł-Kopulska
Pokój: 28, II piętro
Telefon: 22 787 45 13 wew. 23
Email: iwona.kopulska@mdkwolomin.pl

Dział techniczno-administracyjny

Kierownik działu techniczno-administracyjnego
Sławomir Kielich
Pokój: 11, parter
Telefon: 22 787 45 13 wew. 29
Email: slawomir.kielich@mdkwolomin.pl

Dział techniczny
Pokój: 11, parter
Telefon: 22 787 45 13 wew. 29
Email: dzial.techniczny@mdkwolomin.pl

Portiernia

Telefon: 22 787 45 13 wew. 21
Emailmdk@mdkwolomin.pl

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt: 8.00-22.00
sb: 9.00-15.00
tel. 22 787 45 13

Godziny pracy kasy
pn-wt: 16.00-20.00
śr-pt: 8.30-12:30
UWAGA! Dnia 09.12.2019
kasa MDK będzie nieczynna.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

  • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
  • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK