cover huta white

ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   
  • a8
  • a7
  • a5
  • a4
  • a3
  • a2
  • a1
  • 3
  • 2
  • 1

Informacje

Kontakt

Miejski Dom Kultury w Wołominie

Telefon: 22 787 45 13
Adres: ul. Mariańska 7,
05-200 Wołomin
Emailmdk@mdkwolomin.pl

Marta Rajchert

Stanowisko: Dyrektor
Pokój
: 23
Telefon: 22 787 45 13 wew. 20
Telefon: 501 188 890
Email: marta.rajchert@mdkwolomin.pl

Alina Roguska

Stanowisko: Główny Księgowy
Pokój: 22
Telefon: 22 787 45 13 wew. 24
Emailalina.roguska@mdkwolomin.pl

Beata Gajewska

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Kadr,i Płac
Pokój: 20
Telefon: 22 787 45 13 wew. 32
Emailbeata.gajewska@mdkwolomin.pl

Iwona Dybeł-Kopulska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji, Kasjer
Pokój: 28
Telefon: 22 787 45 13 wew. 23
Emailiwona.kopulska@mdkwolomin.pl

Martyna Matuszak

Stanowisko: Główny specjalista ds. animacji
Pokój: 21
Telefon: 22 787 45 13 wew. 28
Emailmartyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Seweryn Nowicki

Stanowisko: specjalista ds. promocji
Pokój: 10
Telefon: 22 787 45 13 wew. 26
Emailseweryn.nowicki@mdkwolomin.pl

 

Iwona Stefańska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji
Pokój: 8
Telefon: 600 882 030
Telefon: 22 787 45 13 wew. 22
Emaili.stefanska@mdkwolomin.pl

Aneta Jędrzejewska

Stanowisko: Specjalista ds. animacji
Pokój: 8
Telefon: 795-508-038; 22 787 45 13 wew. 22
Email:aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl

 

Portiernia

Stanowisko: Pracownik Gospodarczy - Portier
Telefon
: 22 787 45 13 wew. 21
Emailmdk@mdkwolomin.pl

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt: 8.00-22.00
sb: 9.00-15.00
tel. 22 787 45 13

Kasa MDK
PONIEDZIAŁEK- WTOREK 14:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 8:30 - 14:00

OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA można wnosić również PRZELEWEM na konto Miejskiego Domu Kultury w Wołominie nr 39 1240 6335 1111 0000 5134 7576

W tytule prosimy wpisać:
*imię i nazwisko dziecka; *nazwa sekcji;
* miesiąc; *jeśli są zniżki wpisać jakie
*Numer Karty Dużej Rodziny lub Wołomińskiej Karty Seniora

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

  • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
  • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK

Patroni medialni