• a8
CZE

Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Wołomina

DSCF9241

W miniony weekend (9-10 czerwca 2018) w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się turniej szachowy o puchar Burmistrza Wołomina. Wydarzenie zostało zorganizowane przez sekcję szachową MDK prowadzoną przez instruktora- Marcina Śliwińskiego.

W sobotnim turnieju wzięło udział 26 uczestników. Był to turniej na V i IV kategorię.

Na podium stanęli: Kacper Chiliński ( I miejsce), Sławomir Loda ( II miejsce), Jakub Zalewski (III miejsce).

W sobotę awans otrzymali

• do V kategorii: Mikołaj Odrobina, Anna Kaszuba, Piotr Białek

• do IV kategorii: Sławomir Loda, Julian Bazela, Viktoria Wińcza

W niedzielnym turnieju dla dzieci wzięło udział 50 uczestników.

Na podium stanęli

• chłopcy: Wojciech Medyński ( I miejsce), Adrian Pest ( II miejsce), Tomasz Lisicki ( III miejsce)

• dziewczyny: Julia Cheda (I miejsce), Julia Wińcza ( II miejsce), Aleksandra Kowalska (III miejsce)

W niedzielę awans otrzymali

• do V kategorii: Adam Kołodziejski, Filip Różański, Kornel Szuba, Julian Bieszki, Oskar Świerczyński, Igor Sabala, Jakub Stępień, Maja Kukla, Kuba Turek, Maciej Galicki

• do IV kategorii: Wojciech Medyński, Adrian Pest, Piotr Wiatrak, Artur Podolak, Szymon Ślusarczyk, Wojciech Wróbel, Krystian Wyrzykowski, Kajetan Saturski

Równolegle przez dwa dni wydarzenia odbywał się turniej o Puchar Burmistrza Wołomina. Wzięło w nim udział 42 zawodników.  Najlepsza uczestniczka turnieju to Małgorzata Zalewska, która ukończyła zawody na 3 miejscu.

Na podium stanęli: Jakub Kościuk ( I miejsce),Tomasz Wiśniewski ( II miejsce),Małgorzata Zalewska ( III miejsce).

Wszystkim gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejny turniej na jesieni!

• DSCF9220
  • DSCF9241