ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   

Sekcje muzyczne

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
 
instruktor Władysław Chanas
 
poniedziałek 19.00-21.30
środa 19.00-21.30
zajęcia bezpłatne
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Cezary Bierzniewski

środa 14.00-21.45

opłata 40 zł/ lekcja 45 min.
sala nr 9
 
START ZAJĘĆ 20 WRZEŚNIA 2017
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Zenon Dukacz
sala muzyczna D (36), poziom 3
od poniedziałku do piątku 13.30-18.45

opłata 40 zł/ lekcja (45 min)
 
START ZAJĘĆ 11 WRZEŚNIA 2017

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

dyrygent Łukasz Wojakowski

poniedziałek, czwartek 19.00-21.45
zajęcia bezpłatne
sala widowiskowa, poziom -1
 
koordynator: Olga Pruszyńska

strona WWW: orkiestra.um.wolomin.pl
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
instruktor: Jarosław Gaś
 
wtorek 15.00-21.00 
sala muzyczna B (nr 12)
lekcje indywidualne
40 zł/zajęcia (30 minut)
 
ZAPISY NA ZAJĘCIA NA DNIU OTWARTYM (10 WRZEŚNIA)
START 19 WRZEŚNIA
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Natalia Kaczorowska
telefon (do instruktora): 606-306-885

Termin:
wtorek 16.30-20.30
(podział na grupy)
zajęcia 60 minut

opłata: 110 zł/m-c
sala 30 (III piętro)

Trwa nabór do grupy 5-6-latków.

koordynator: Aneta Jędrzejewska

Ruch i taniec

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Piotr Tomaczak
Przedział wiekowy: od 7 lat

Godziny zajęć:
środa 17.00-18.00
środa 18.00-19.00

Koszt zajęć:
100 zł za miesiąc

Miejsce zajęć:
sala nr 19

START ZAJĘĆ 13 WRZEŚNIA 2017

Koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Halina Kalinowska-Ołdak

dzieci od lat 5

poniedziałek, środa 16.30-17.20 (gr. początkująca)
poniedziałek, środa 17.20-18.30 (kontynuacja)

opłata: 120 zł/miesiąc
sala taneczna B (34), poziom 3

START ZAJĘĆ 11 WRZEŚNIA 2017
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Agata Kołodziej
Przedziały wiekowe: 6-12 lat, od 13 lat

Godziny zajęć:
środa 16.00-16.45
środa 16.45-17.45
piątek 18.30-19.30
piątek 19.30-20.30

Koszt zajęć:
70 zł za m-c (raz w tygodniu)
120 zł za m-c (2 razy w tygodniu)

Miejsce zajęć:
sala Kawiarenki

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA DNIU OTWARTYM (10 WRZEŚNIA)
START ZAJĘĆ PO DNIU OTWARTYM

Koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Bartosz Jakubowski
tel. 509-649-744

Przedział wiekowy: 4-7 lat
wtorek, czwartek 16.00-17.50

Przedziałwiekowy: 7-13 lat
wtorek, czwartek 17.00-17.50

opłata 130 zł/miesiąc

sale: 33/34

START ZAJĘĆ 12 WRZEŚNIA 2017

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Bogdan Menzak

cena: 130 PLN/m-c (dwa razy w tygodniu)
sala: 33
wtorek i czwartek 18.00-19.00

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Marcin Sieradzki

piątek 16.35–17.20 (gr. pocz.)
piątek 17.20-18.20 (gr. zeszłoroczna)
opłata 50 zł/m­-c

Przedział wiekowy: 4-12 lat

START ZAJĘĆ 15 WRZEŚNIA 2017

sala taneczna nr 34, poziom 3
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Bartłomiej Domański
grupa docelowa: młodzież i dorośli

cena: 80 zł/m-c
środa 19.30-20.30
sala: 34

START ZAJĘĆ 4 PAŹDZIERNIKA 2017

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Pilates

instruktor Joanna Korajczyk

wtorek 10.30 - 11.25 (sala 33)
wtorek 11.30 - 12.25 (sala 33)
piątek 11.30 – 12.25 (sala 34)
opłata 40 zł/m-c (raz w tygodniu)
opłata 60 zł/m-c (dwa razy w tygodniu)

START 6 PAŹDZIERNIKA

koordynator: Olga Pruszyńska

Tai-chi

wtorek 9.30-11.00
opłata: 60 PLN/m-c

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Izabela Kieś
 
poniedziałek, 20.00-21.30, sala Kawiarenki
środa 20.00-21.30, sala 34
opłata: 100 zł/miesiąc
 
wtorek 9.30-11.00, sala 34
opłata: 60 zł/miesiąc
 
START ZAJĘĆ 11 WRZEŚNIA 2017
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Robert Jakubowski
tel. 502-356-762
 
Breakdance, electro, boogalow, popping.
 
Przedział wiekowy: od 8 lat
 
wtorek, czwartek 17.00-21.30 (wszystkie grupy)

opłata 130 zł/miesiąc
sala taneczna (33/34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

 
poniedziałek, środa lub piątek 18.30-19.30
 
opłata 100 zł/miesiąc
sala taneczna B (34), poziom 3
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska
start 12 września

Teatr

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Robert Grzelak

poniedziałek 18.00-21.45
środa 19.00-21.45
sala widowiskowa, poziom -1
 
zajęcia bezpłatne
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Stawski, Aleksandra Kosiorek

czwartki 16.00-21.45
(podział na grupy)
 
koszt zajęć 65 zł/miesięcznie
(zajęcia raz w tygodniu, 60 minut)
 
sala szkoleniowa A (nr 19),
poziom 1
 
START ZAJĘĆ 14 WRZEŚNIA 2017
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

Sekcje plastyczne

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Jadwiga Rodzaj

Przedział wiekowy: od 6 lat, dorośli
 
zajęcia:
poniedziałek - 16.00-18.00 (I gr.)
poniedziałek - 18.00-20.00 (II gr.)
poniedziałek - 20.00-21.45 (dorośli)
czwartek - 16.00-18.00 (III gr.)
czwartek - 18.00-20.00 (IV gr.)
czwartek - 20.00-21.45 (dorośli)
 
opłata 90 zł miesięcznie, pojedyncze zajęcia 25 zł
sala plastyczna A (8), poziom 0
 
START ZAJĘĆ 2 PAŹDZIERNIKA 2017
 
koordynator Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
 
instruktor Tamara Szewczak
 
środy
16.30-17.45 zajęcia dla dzieci
18.00-19.30 zajęcia dla młodzieży i dorosłych
 
koszt zajęć: 80 zł/miesiąc (w cenie materiały) - zajęcia dla dzieci
20 zł/1 zajęcie - zajęcia dla młodzieży i dorosłych
płatne z góry za miesiąc
 
Sala nr 10, poziom 0
 
START ZAJĘĆ 4 PAŹDZIERNIKA 2017
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Alicja Żelazo

wtorek 17.30-19.00
piątek 17.00-18.30
piątek 18.30-20.00 (dorośli)
 
koszt zajęć: 80 zł/mies. (w cenie materiały; zajęcia raz w tygodniu)
sala plastyczna A (nr 8), poziom 0
 
START ZAJĘĆ 3 PAŹDZIERNIKA 2017
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

Nauka i Pasja

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Józef Skup
 
wtorek 17.00-21.30 
zajęcia bezpłatne
sala chóralna (26), poziom 2
 
START ZAJĘĆ PO DNIU OTWARTYM
 
koordynator: Józef Skup
0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Piotr Kierzkowski

poniedziałek godz. 15.00-16.00
poniedziałek godz. 16.00-17.00
poniedziałek godz. 17.00-18.00
sala 26

piątek godz. 16.00-17.00
sala 25
 
opłata 80 zł/m-c
 
START ZAJĘĆ 11 WRZEŚNIA 2017
 
Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia z własnym laptopem.
 
koordynator Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Lektor: Agnieszka Wania-­Balcer

Miejsce zajęć: sala szkoleniowa B nr 25 , II p.

Liczba godzin zajęć w tygodniu: 2.
Czas trwania zajęć: 60 minut.
Koszt zajęć: 16 zł za godzinę, 8 zł (Wołomińska Karta Rodziny)

zajęcia we:
wtorek i czwartek (16.00-21.00)
poniedziałek i piątek (17.00-21.00)
(dwa razy w tygodniu po godzinie)

Podział na grupy i godziny zajęć

START ZAJĘĆ 2 PAŹDZIERNIKA 2017

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Junior Odkrywca - Eksperymenty

piątki 15.15-16.15
         16.30-17.30
         17.45-18.45
Wiek: 5-6, 7-9, 9-12 lat
 
START ZAJĘĆ 15 WRZEŚNIA 2017
 
opłata 110 zł/m-c
pierwsze zajęcia pokazowe: 30 zł
sala chóralna (26), poziom 2

tel. 601 694 194
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Ewelina Urynowicz

sobota
godz. 10.00-11.20 (5-6 lat)
godz. 11.30-12.50 (2-4 lata)
 
opłata 80 zł miesięcznie
sala nr 8
 
START ZAJĘĆ 7 PAŹDZIERNIKA
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Konrad Bugalski
poniedziałek, 17.30 - 19.00
poniedziałek, 19.00-20.30
cena: 110 PLN/m-c
sala: 10

START ZAJĘĆ 18 WRZEŚNIA 2017

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Agata Kowalik

środy:
16.00-17.00
17.00-18.00
18.00-19.00
 
opłata: 100 zł/miesiąc
 
START ZAJĘĆ 13 WRZEŚNIA 2017
 
Sala nr 8, poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Marta Kostrzewa (śr), Paweł Trabiński (pt)

środa 16.15 - 17.45 (kontynuacja dla 6-7 latków)
środa 18.00 - 19.40 (kontynuacja dla 8-9 latków)
piątek 16.15 - 17.45 (grupa 4-5 lat)
piątek 18.00 - 19.45 (grupa 6-7)

Opłaty: 50 PLN/spotkanie

START ZAJĘĆ 29 WRZEŚNIA 2017

sala 30, poziom 3

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Jan Szachno

cena: 100 zł/m-c
sala: 25
godziny zajęć:
środa 17.30-18.30
środa 19.45-20.45

START ZAJĘĆ 20 WRZEŚNIA 2017

Poznasz tajniki działania i tworzenia stron internetowych oraz dowiesz się jak zmienić twój pomysł w działający program. Dowiesz się jak stworzyć wiele często spotykanych elementów stron internetowych takie jak slider ze zdjęciami czy też interaktywne menu. Ponadto nauczysz się jak udostępnić swoją stronę w sieci. Całą wiedzę zdobędziesz podczas licznych ćwiczeń praktycznych.

Zajęcia skierowane są dla młodzieży w wieku 12-17 lat.

Prowadzący: Jan Szachno, kształci się jako mechatronik, oraz zajmuje się nauczaniem programowania. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą przy nauczaniu programowania.

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Edyta Nowak-Kokosza

czwartek godz. 17.00-18.00

sala 30, poziom 3
cena zajęć 90 zł/m-c

START ZAJĘĆ 21 WRZEŚNIA 2017

koordynator Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor Michał Szachno

Zajęcia w środy
godz. 16.30 – 17.30 (gr. młodsza)
godz. 18.30 – 19.30 (gr. starsza)
sala 25

Koszt zajęć: 120 zł/m-­c

START ZAJĘĆ 20 WRZEŚNIA 2017

koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd
SZKÓŁKA SZACHOWA DLA DZIECI
instruktor: Marcin Śliwiński
 
sobota 10.00-12.00 (gr. średniozaawansowana)
sobota 12.00-14.00 (gr. zaawansowana)
opłata: 80 zł/miesiąc
sala chóralna (26), poziom 2
 
ZAPISY NA ZAJĘCIA NA DNIU OTWARTYM (10 WRZEŚNIA)
START ZAJĘĆ SOBOTNICH 9 WRZEŚNIA
 
Szkółka Szachowa dla przedszkolaków
czwartek 16.00-17.00 (gr. początkująca)
czwartek 17.00-18.00 (gr. początkująca)
czwartek 18.00-19.00 (gr. zaawansowana)
 
START ZAJĘĆ 14 WRZEŚNIA 2017
 
opłata: 50 zł/miesięcznie
sala chóralna (26), poziom 2
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Instruktor: Pamela Markowska

poniedziałek, 17.10 - 18.20 (gr. 7-10 lat)
poniedziałek, 18.30 - 19.40 (gr. 11+ lat)

Opłata 130 zł/miesiąc
(spotkania po 70 minut)

Sala nr 30

START ZAJĘĆ 11 WRZEŚNIA 2017

Zajęcia odbywają się w grupach 9-12 osób. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest utworzenie grupy 9-osobowej.

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Język angielski
instruktor: Teresa Kulik

czwartek 8.30-9.30 (gr. początkująca)
czwartek 9.45-10.45 (gr. zaawansowana)
cena: 15 PLN/godz.

wtorek 8.30-9.30 (gr. początkująca)
wtorek 9.45-10.45 (gr. zaawansowana)
zajęcia w ramach programu: tablica interaktywna

Język niemiecki
instruktor: Magdalena Rozbicka

czwartek 12.00-13.00
cena: 15 PLN/godz.
sala 25

Język francuski
TRWAJĄ ZAPISY

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

opiekun: Leszek Boruc

pierwszy czwartek miesiąca, 17.00-19.00
Sala Szkoleniowa A (nr 19), poziom 1
 
koordynator: Olga Pruszyńska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Przedział wiekowy: 6-12 lat

Godziny zajęć:
sobota, wg programu 11.00-12.00
START 3 października

Koszt zajęć:
80 zł za semestr

Miejsce zajęć:
sala widowiskowa nr 7, poziom -1

Koordynator: Iwona Stefańska

WIĘCEJ INFORMACJI

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

wykłady cykliczne:

czwartek 11.00-12.30 
 
Sala widowiskowa, nr 7,
poziom -1 
 
płatności: 20 zł/wpisowe (opłata jednorazowa), 70 zł/semestr
START 6 października
 
 
koordynator: Aneta Jędrzejewska

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

instruktor: Anna Derychowska

sobota 9.00 - 14.00

opłata: 30 zł/zajęcia
(zajęcia 30 minut)

sala 30, poziom 3

START ZAJĘĆ 16 WRZEŚNIA 2017

koordynator: Aneta Jędrzejewska

Współpraca

0-6 7-12 13-18 18+
pn wt śr cz pt so nd

Warsztaty z gliną to nie tylko zabawa, ale idealne połączenie sztuki z funkcjami terapeutycznymi. Warsztaty ceramiczne to rozwój osobowości.

Wołomińska filia pracowni ceramiki zaprasza na zajęcia, które rozwijają osobowość i rehabilitują.

Zajęcia ceramiczne prowadzone są w grupach do 10 osób oraz indywidualnie dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki w cyklach.

Zajęcia są prowadzone w ramach współpracy i nie odbywają się w MDK.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 9.00-15.00
tel. 22 787 45 13

Kasa MDK
pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Regulamin

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

  • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
  • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK

Patroni medialni

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Twoje preferencje dotyczące plików cookies znajdują się w ustawieniach przeglądarki, gdzie możesz je zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikacj cookies kliknij w ten odnośnik.

  Akceptuję pliki cookies na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk