cover huta white

ul. Mariańska 7
05-200 Wołomin
tel. 22 787 45 13
mdk@mdkwolomin.pl

Herb gminy Wołomin
   
 • a8
 • a7
 • a5
 • a4
 • a3
 • a2
 • a1
 • 3
 • 2
 • 1

Nauka i pasja

Karate

karate2 team Od 4 do 12 lat
businessman  instruktor: Katarzyna Sieradzka
give money 60 zł/m-c
wall clock piątek: 16.30-18.20
home icon silhouette sala 34

KARATE DLA DZIECI OD 4 LAT

Ćwiczymy w dwóch grupach:

16.35 - grupa młodsza, początkująca
17.25 - grupa starsza, zaawansowana

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN powstał w 2007 roku w oparciu o siłę ducha i charakteru Katarzyny i Marcina Sieradzkich. Ogromnym nakładem pracy Klub został zbudowany od podstaw wykorzystując cenne doświadczenia obojga pomysłodawców. Z biegiem czasu stał się spełnieniem marzeń o prężnej szkole karate kyokushin dla dzieci i młodzieży.

Od początku istnienia Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN treningi prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z użyciem nowoczesnych metod i form oddziaływania na młodego człowieka. Jako główny cel, prowadzący zajęcia stawiają sobie kreatywność i pomysłowość, w oparciu o szczere i uczciwe kontakty ze swoimi wychowankami.

Odwołując się do nowoczesnych sposobów interakcji, Klub od samego początku stara się działać zgodnie z uniwersalnymi zasadami pedagogicznymi, czego niewątpliwym efektem jest stale zwiększająca się ilość uczestników zajęć wśród dzieci i młodzieży. Kolejne sekcje otwierane dla dzieci od 4 roku życia cieszą się olbrzymia popularnością, a sale treningowe pękają w szwach.

Klub prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w oparciu o najnowsze i zaawansowane programy szkolenia. Nasze doświadczenia i umiejętności pogłębiamy dzięki współpracy ze specjalistami działającymi w wielu dziedzinach sportowych. Duże zaangażowanie w trening, poparte jasnymi zasadami, przyniosło wiele sukcesów zawodnikom KSW KYOKUSHIN biorących udział Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.

Uznaniem umiejętności i wysokich kwalifikacji Klubu jest szeroka współpraca z wieloma jednostkami samorządowymi, z którymi organizujemy widowiskowe ogólnopolskie turnieje, obozy letnie i zimowe, pokazy sztuk walki, pikniki i wyjazdy rodzinne, rajdy rowerowe oraz programy profilaktyczne dla lokalnej społeczności.

Wszyscy zainteresowani przygodą z karate kyokushin mogą w każdej chwili spróbować swoich sił na treningach. Zapisy na zajęcia są prowadzone przez cały rok. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, triumfatorzy wielu międzynarodowych turniejów, którzy z pasją i oddaniem prowadzą treningi na najwyższym poziomie sportowym.

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Kalendarium wydarzeń

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Godziny otwarcia

Miejski Dom Kultury
pn-pt: 8.00-22.00
sb: 9.00-15.00
w okresie wakacyjnym:
pn.-pt.: 8.00-16.00
tel. 22 787 45 13

Kasa MDK
PONIEDZIAŁEK- WTOREK 14:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 8:30 - 14:00
w okresie wakacyjnym:
pn.-pt. 8.00-14.00

OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA można wnosić również PRZELEWEM na konto Miejskiego Domu Kultury w Wołominie nr 39 1240 6335 1111 0000 5134 7576

W tytule prosimy wpisać:
*imię i nazwisko dziecka; *nazwa sekcji;
* miesiąc; *jeśli są zniżki wpisać jakie
*Numer Karty Dużej Rodziny lub Wołomińskiej Karty Seniora

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE MDK partnerem Wołomińskiej Karty Seniora

Karta Seniora baner www partnerzy

Karta Seniora 03

Seniorom posiadającym Wołomińską Kartę Seniora przysługują w MDK następujące zniżki:

 • 5% znizki od ceny biletów wejściowych na imprezy organizowane przez MDK
 • 10% zniżki od ceny zajęć prowadzonych w ramach sekcji w MDK

Icons made by Freepik from www.flaticon.com