• a8

give money 90 zł/m-c
wall clock poniedziałek, czwartek: 16.00-22.00
home icon silhouette sala 28

Malarstwo i sztuka – moja pasja i sposób na życie

Dziecko poznaje świat poprzez dotyk, zapach, obserwację. Poprzez warsztaty z malarstwa pragnę przekazać dzieciom świat widziany w barwach, zmieniający się w zależności od pór roku, pory dnia, natężenia światła. Chcę pokazać dziecku, że może być kreatorem własnej twórczości, poprzez nieograniczoną osobistą wyobraźnię, przy wnikliwej obserwacji otaczającego świata może stworzyć świat zaczarowany i wybiegający poza schematy.

Na moich zajęciach przywiązuję dużą wagę do atmosfery – ważne jest by dzieci czuły się swobodnie – bo malarstwo to zabawa, to przyjemność płynąca z tworzenia. Stawiam na indywidualność dziecka, nie działam sztampowo i schematycznie, staram się wychwycić cechy wiodące, zauważać potrzeby każdego dziecka i tym samym rozwijać jego możliwości manualne i kreatywne.

Malarstwo uczy obserwacji, poprawia spostrzegawczość, poszerza postrzeganie przestrzenne. Poprzez działania twórcze, manualne dzieci w sposób niezauważalny poprawiają motorykę swojego ciała, wspomagają kondycję ruchową rąk i palców. Bardzo ważnym elementem warsztatów jest to, że dziecko uczy się skupienia uwagi, wycisza, koncentruje co ma ogromny wpływ na naukę.

W odpowiedzi na Państwa prośby, w ramach zajęć z malarstwa i rysunku, odbędą się też zajęcia z:
- tworzenia mozaiki z resztek glazury i terakoty,
- malowania mandali na drewnianych talerzach i tacach.

godziny pracy kasy 2019 MARZEC 1

OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA można wnosić również PRZELEWEM na konto Miejskiego Domu Kultury w Wołominie nr 39 1240 6335 1111 0000 5134 7576

W tytule prosimy wpisać:
*imię i nazwisko dziecka; *nazwa sekcji;
* miesiąc; *jeśli są zniżki wpisać jakie
*Numer Karty Dużej Rodziny lub Wołomińskiej Karty Seniora

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Patroni medialni