Hip – Hop

od 8 lat

Hip Hop

Hip-Hop – jest to styl tańca również jak i muzyki który pojawił się w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych XX wieku. Hip-Hop to styl tańca w którym jest bardzo aktywny rozwój fizyczny, polepsza kondycje oraz rozwija poczucie rytmu i słuchu. Trening i również mają wpływ na rozwój siły, koncentrację, refleks i uczą gry aktorskiej i rozwijają fantazję koordynacje ruchu.
Czym różni się Hip-Hop od innego stylu tańca? Muzyką – jest to nietypowy styl muzyczny o różnych prędkościach piosenek co pomaga uczyć się tańczyć do wolniejszych piosenek żeby później już wyćwiczony taniec zatańczyć do szybszej piosenki. Ten taniec się różni się od innych styli tańca swoim charakterem, oraz plastycznymi ruchami. Również na zajęciach są zabawy taneczne które pomagają rozwijać pamięć mięśniowa, wytrzymałość i fantazje w wymyślaniu swojego tańca.

Zacząłem tańczyć Hip-Hop w wieku siedmiu lat. Jestem mistrzem Europy WDU oraz Mistrzem Polski 2015 w tym stylu. Pierwsze osiągniecie Mistrza zdobyłem w2005 roku na Ukrainie i broniłem tytułu przez 6 lat! Trenerem tańca jestem od 5 lat i wytrenowałem sporo tancerzy których taniec po dziś dzień jest największą pasją.

dzień: wtorek, czwartek

godziny zajęć: 18.00-18.50 (gr początkująca); 19.00-20.30 (gr zaawansowana)

cena zajęć: 150 zł (gr początkująca); 220 zł (grupa zaawansowana)

Instruktor: Bogdan Menzak

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco