NASZ ZESPÓŁ

Marta Rajchert
dyrektor
marta.rajchert@mdkwolomin.pl

Ewa Wydryszek
sekretariat/kadry/wynajem powierzchni
ewa.wydryszek@mdkwolomin.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Alina Roguska
główna księgowa
alina.roguska@mdkwolomin.pl

Iwona Kopulska
kasa / pomoc księgowa
iwona.kopulska@mdkwolomin.pl

DZIAŁ EDUKACJI i ORGANIZACJI WYDARZEŃ
Martyna Matuszak
kierownik działu EiOW
martyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Paweł Kocik
wizerunek / projekty graficzne
pawel.kocik@mdkwolomin.pl

Aneta Saks
wydarzenia / wystawy / scenografia
aneta.saks@mdkwolomin.pl

Arkadiusz Łukasiak
promocja / wydarzenia / konkursy
arkadiusz.lukasiak@mdkwolomin.pl

Aneta Jędrzejewska
zapisy / wpłaty za zajęcia / WUTW
aneta.jedrzejewska@mdkwolomin.pl

Dominika Gondek
promocja / wydarzenia / projekty graficzne
dominika.gondek@mdkwolomin.pl

Daniel Dąbrowski
realizator dźwięku
daniel.dabrowski@mdkwolomin.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Krzysztof Suski
pracownik techniczny
Kamil Poddębski
pracownik techniczny
Monika Szuba
pracownik gospodarczy
Barbara Majewska
pracownik gospodarczy
Zdzisław Kołakowski
pracownik gospodarczy

Marcin Kaczmarczyk
iod@mdkwolomin.pl
inspektor danych osobowych / informatyk



Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco