Karate

od 4 do 12 lat

Karate to wszechstronny system wychowania i rozwoju psychofizycznego oparty o sztukę walki.

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN powstał w 2007 roku w oparciu o siłę ducha i charakteru Katarzyny i Marcina Sieradzkich. Ogromnym nakładem pracy Klub został zbudowany od podstaw wykorzystując cenne doświadczenia obojga pomysłodawców. Z biegiem czasu stał się spełnieniem marzeń o prężnej szkole karate kyokushin dla dzieci i młodzieży.

Od początku istnienia Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN treningi prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z użyciem nowoczesnych metod i form oddziaływania na młodego człowieka. Jako główny cel, prowadzący zajęcia stawiają sobie kreatywność i pomysłowość, w oparciu o szczere i uczciwe kontakty ze swoimi wychowankami.

Odwołując się do nowoczesnych sposobów interakcji, Klub od samego początku stara się działać zgodnie z uniwersalnymi zasadami pedagogicznymi, czego niewątpliwym efektem jest stale zwiększająca się ilość uczestników zajęć wśród dzieci i młodzieży. Kolejne sekcje otwierane dla dzieci od 4 roku życia cieszą się olbrzymia popularnością, a sale treningowe pękają w szwach.

Klub prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w oparciu o najnowsze i zaawansowane programy szkolenia. Nasze doświadczenia i umiejętności pogłębiamy dzięki współpracy ze specjalistami działającymi w wielu dziedzinach sportowych. Duże zaangażowanie w trening, poparte jasnymi zasadami, przyniosło wiele sukcesów zawodnikom KSW KYOKUSHIN biorących udział Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.

Uznaniem umiejętności i wysokich kwalifikacji Klubu jest szeroka współpraca z wieloma jednostkami samorządowymi, z którymi organizujemy widowiskowe ogólnopolskie turnieje, obozy letnie i zimowe, pokazy sztuk walki, pikniki i wyjazdy rodzinne, rajdy rowerowe oraz programy profilaktyczne dla lokalnej społeczności.

Wszyscy zainteresowani przygodą z karate kyokushin mogą w każdej chwili spróbować swoich sił na treningach. Zapisy na zajęcia są prowadzone przez cały rok. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, triumfatorzy wielu międzynarodowych turniejów, którzy z pasją i oddaniem prowadzą treningi na najwyższym poziomie sportowym.

zajęcia odbywają się w piątki z podziałem na grupy:
grupa początkująca o godz. 16:35 – 17:20
grupa zaawansowana o godz. 17:20 – 18:15