Karate

od 4 lat

Zajęcia ruchowe z elementami karate, sztuka walki i samoobrony przy użyciu własnego ciała

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN powstał w 2007 roku w oparciu o siłę ducha i charakteru Katarzyny i Marcina Sieradzkich. Z biegiem czasu stał się spełnieniem marzeń o prężnej szkole karate kyokushin dla dzieci i młodzieży.

Od początku istnienia KSW KYOKUSHIN zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z użyciem nowoczesnych metod i form oddziaływania na młodego człowieka oraz rodzinę. Jako główny cel, prowadzący zajęcia stawiają sobie kreatywność i pomysłowość, w oparciu o szczere i uczciwe kontakty ze swoimi wychowankami.

Z najstarszą młodzieżą trenerzy pracują w oparciu o najnowsze i zaawansowane programy szkolenia. Duże zaangażowanie w trening, poparte jasnymi zasadami, przyniosło zawodnikom KSW KYOKUSHIN wiele sukcesów oraz medale Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

piątek
godz. 16:40 – 17:30 (4-8 lat)
godz. 17.30-18.20 (9+ lat)
Ostateczną decyzję o przydziale do grupy podejmuje instruktor
cena: 80 zł / m-c

O instruktorze:
Katarzyna i Marcin Sieradzcy – – instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć karate z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zawodnikami. Trenerzy z licznymi sukcesami startowymi – wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci kraju na turniejach międzynarodowych – Mistrzostwa Europy i Świata. Aktualnie realizują się jako trenerzy i wychowawcy zawodników z licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco