Karate

od 4 lat

Sztuka walki i samoobrony przy użyciu własnego ciała.

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN powstał w 2007 roku w oparciu o siłę ducha i charakteru Katarzyny i Marcina Sieradzkich. Z biegiem czasu stał się spełnieniem marzeń o prężnej szkole karate kyokushin dla dzieci i młodzieży. Od początku istnienia KSW KYOKUSHIN zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z użyciem nowoczesnych metod i form oddziaływania na młodego człowieka oraz rodzinę. Jako główny cel, prowadzący zajęcia stawiają sobie kreatywność i pomysłowość, w oparciu o szczere i uczciwe kontakty ze swoimi wychowankami. Z najstarszą młodzieżą trenerzy pracują w oparciu o najnowsze i zaawansowane programy szkolenia. Duże zaangażowanie w trening, poparte jasnymi zasadami, przyniosło zawodnikom KSW KYOKUSHIN wiele sukcesów i medale Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

godz. 17:00 – 17:45
cena: 60 zł / m-c