Gra na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych

od 7 lat

Poznaj bliżej instrumenty dęte.

  • drewniane (klarnet, flet poprzeczny, saksofon)
  • blaszane (trąbka, puzon, eufonium, sakshorn, tuba)
    Zajęcia muzyczne mające na celu kształcenie techniki gry na instrumentach. Jeśli interesuje Cię gra na instrumentach, chcesz pogłębić wiedzę, swoją muzykalność, poznać tajniki techniczne, dowiedzieć się w jaki sposób wydobywają się dźwięki a w przyszłości grać w Miejskiej Orkiestrze Dętej to idealne zajęcia dla Ciebie!

poniedziałek (drewniane- instruktor Wiktor Materek)
godz. 17:00 – 20:15

środa
godz 17.00-19.15
wtorek, czwartek (blaszane)
godz. 16:00 – 21:00
cena: darmowe

O instruktorze:
Wiktor Materek- naukę rozpoczął w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im Ludomira Różyckiego w Kielcach w klasie fortepianu. Kontynuując swoją naukę w II stopniu rozpoczął ją i doskonalił w klasie saksofonu oraz ukończył ją z wynikiem bardzo dobrym. Współpracował w projektach muzycznych razem ze Zbigniewem Jakubkiem oraz Maciejem Sikałą. Obecnie pracuje jako saksofonista i flecista w Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji w Warszawie. Dodatkowo bierze udział w wydarzeniach związanych z Orkiestrą Gminną w Nowinach oraz Sucheniowie.

Konrad Mund- naukę rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie na wydziale instrumentalnym w specjalności trąbka. Swoje umiejętności doskonalił następnie na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Brał udział w kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Współpracował z Warszawskim Zespołem Instrumentalnym, Polska Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego. Obecnie pracuje jako pierwszy trębacz solista w Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji w Warszawie.

oświadczenie uczestnika/rodzica

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco