Gra na perkusji

od 7 lat

Bezstresowa nauka gry na zestawie perkusyjnym dla dzieci i młodzieży, znakomicie wpływająca na poczucie rytmu i koordynację.

Celem indywidualnych zajęć gry na perkusji jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej związanej z instrumentem, nauka gry na całym zestawie perkusyjnym (od najprostszych rytmów do bardziej skomplikowanych), wykształcenie umiejętności gry całych utworów, ćwiczenie skupienia i cierpliwości, ćwiczenie pamięci, ćwiczenie koordynacji ruchowej, wyrażanie emocji.

Zajęcia odbywają się w godzinach:

  • przedpołudniowych od poniedziałku do piątku (9:00-13:00),
  • popołudniowych w środy i czwartki (16:00-18:30).
    cena: 45 zł / 40 min

O instruktorach:

Dominik Jędrzejczyk jest absolwentem Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II st. im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Od 15 lat gra zawodowo niejednokrotnie z najwiekszymi nazwiskami branży muzycznej. Endorser marki Pearl oraz Sabian. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodych adeptów perkusji sprawia że lekcje odbywają się z indywidualnym podejściem, humorem i efektami.

Arek Łukasiak z wykształcenia magister Psychologii Społecznej, perkusista z doświadczeniem studyjnym i koncertowym. W Miejskim Domu Kultury w Wołominie zajmuje się głównie działalnością, związaną z wydarzeniami dedykowanymi dzieciom i młodzieży. Stawia na naukę wykorzystującą indywidualne cechy uczniów oraz dopuszczającą dozę dowolności co czyni zajęcia bezstresowymi i motywującymi.

oświadczenie uczestnika/rodzica

regulamin zajęć

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco