Tai Chi

od 18 lat – start 11 września 2023

Pielęgnuj swe ciało i wzmacniaj psychikę!

Tai Chi to praktykowana przez miliony ludzi na całym świecie chińska sztuka skutecznej pielęgnacji ciała i umysłu. W naszym MDK zajęcia są prowadzone nieprzerwanie od 18 lat!

Na spotkaniach adepci tej starożytnej chińskiej sztuki prostują kręgosłupy, uwalniają się od stresu i przeciwdziałają chorobom cywilizacyjnym. Gdyż tai chi to umiejętność utrzymywania prawidłowej postawy ciała, wytrzymałości, gibkości, koordynacji ruchowej, prawidłowego oddychania, panowania nad stresem i ostatnio bardzo modny trening uważności – mindfulness.  
poniedziałek, środa

godz. 18.30 – 19.50 grupa I początkująca
godz, 20.00 – 21.20 grupa II początkująca i średnio zaawansowana
godz. 20.00 – 21.30 grupa III zaawansowana

cena:  
156 zł/ przy 8 zajęciach w miesiącu (2x tyg) 
100 zł/przy 4zajęciach w miesiącu (1xtyg)
40 zł – jednorazowe wejście

O instruktorze:
Izabela Kieś – Terapeuta neurologopeda. Na co dzień pracuje z dziećmi i dorosłymi. Tai chi ćwiczy od 2004 r. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć tai chi w grupach osób dojrzałych i seniorów. Jej wielkim odkryciem jest styl wielkiego popularyzatora tai chi na Zachodzie prof. Cheng Man Chinga. Prowadząc zajęcia, kładzie szczególny nacisk na zdrowotny aspekt tai chi, profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz wieku starczego. Dlatego dużo czasu poświęca na ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, korygujące postawę, uelastyczniające ciało, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne oraz trening uważności. Posiada uprawnienia państwowe w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

Janusz Kieś – zawodowo związany z mediami. Tai chi ćwiczy pod okiem Michała Stachurskiego od 2005 r. Rozpoczął od stylu yang. Przez trzy lata pogłębiał zrozumienie tai chi, studiując klasyczny styl chen pod kierunkiem jego wybitnego znawcy Marka Balińskiego. Dwa lata poświęcił na ćwiczenie technik oddechowych i trening uważności. Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Stwardnienia Rozsianego. Poprzez publikacje prasowe i filmy popularyzuje wiedzę o tai chi. Posiada uprawnienia państwowe w zakresie kinezygerontoprofilaktyki

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco