Teatr Tym RAZEM

od 16 lat

Zajęcia teatralne dla młodzieży i dorosłych.

Do teatru zapraszamy wszystkich od szesnastu do stu szesnastu lat. Tych, którzy kochają teatr nie tylko od strony widowni. Zapraszamy także tych, którzy nienawidzą teatru i każdego, kto chciałby zostać aktorem, aktorką, suflerem, inspicjentem, maszynistą, realizatorem dźwięku, światła… Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyleczyć swoje małe kompleksy a także tych, którzy dzielą teatr na dobry i zły a nie na amatorski i zawodowy.

czwartek
godz. 17:30 -20.00
cena: zajęcia bezpłatne

O instruktorze:

Katarzyna Krakowiak  – W 2002 roku ukończyła studia politologiczne, a w 2011 roku – reżyserskie. Od ponad 20 lat zaangażowana w miłośniczy ruch artystyczny jako aktorka, instruktorka, reżyserka, jurorka przeglądów teatralnych.
Przez 15 lat była zawodowo związana z Komendą Główną Policji, między innymi przez kilka lat z programem „Profilaktyka a Teatr”, w ramach którego zagrała kilkaset spektakli w całej Polsce. Reżyserowała również filmy promocyjne i edukacyjne. Obecnie zajmuje się kampaniami społecznymi w Urzędzie m.st <http://m.st>. Warszawa. Reżysersko realizuje się we współpracy z kilkoma grupami teatralnymi i aktorami niezależnymi.

Skip to content