Zajęcia teatralne dla dzieci

od 7 lat

Odkryj w sobie niezwykłą umiejętność.

Warsztaty teatralne to idealny sposób na pracę ze swoim ciałem, na pogłębianie emocji i świadomości. Jeśli masz mnóstwo energii, głowę pełną pomysłów, chciał(a)byś stanąć na scenie, lub po prostu nauczyć się mówić głośno i tak aby inni Cię słuchali dołącz do zajęć z aktorstwa. W programie: zabawy i ćwiczenia ruchowe, nauka poprawnego mówienia: dykcja, impostacja głosu, elementarne zadania aktorskie, budowanie etiud, praca nad tekstem (sceny z literatury dziecięcej lub młodzieżowej), zabawy integracyjne – nauka pracy zespołowej.

piątek (start zajęć 17.09.2021)
godz. 17:30 – 18:30 (7-11 lat)
godz. 18:45 – 19:45 (12-17 lat)
cena: 70 zł / m-c

O instruktorze:
Szymon Kołodziej – Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Aktorskiej im.Aleksandra Sewruka.

Miejscem, w którym Szymon stawiał pierwsze kroki jako zawodowy aktor był Teatr Lalki w Słupsku. Kolejne trzy sezony teatralne spędził w Dramatycznym Teatrze Fredry w Gnieźnie grając takie role jak np: Porucznik(„Damy i Huzary”), Artur(„Tango”). Gościnnie występował na deskach Teatru Koszalińskiego, w roli Romea w spektaklu muzycznym(„Romeo i Julia”) oraz Teatru Olsztyńskiego  -Nikołaj Iwanowicz(„Mistrz i Małgorzata”). Obecnie rozwija się zawodowo w Warszawie grając przed kamerą, w kabarecie literackim „Mucha nie siada”,  oraz Teatrze Garnizon Sztuki. Jest instruktorem aktorstwa w Fame Akademia Estradowa na warszawskim Wilanowie. Obecnie można go również zobaczyć w stałych rolach  w serialach „Korona Królów”  „Łowcy Cieni”, „Gabinet numer 5” , „Święty”.

oświadczenie uczestnika/rodzica