Wołomiński Chór Gospel

od 12 lat

Do chóru zapraszamy wszystkich, których pasjonuje śpiew, muzyka

Wołomiński Chór Gospel działa w MDK od 2019 roku , w bardzo krótkim czasie zdobył sympatię naszej publiczności występując na dużych wydarzeniach kulturalnych. Grupę stanowią barwni i utalentowani ludzie w różnym wieku tworzący muzykę z pasją i radością. Są otwarci na wiele nurtów muzycznych, w ich repertuarze znajdziemy klasykę i rozrywkę. Z ogromną przyjemnością powitają nowe solistki, nowych solistów czy muzyków, ponieważ w planie Chóru jest tworzenie także bandu. Liderem chóru jest Krzysztof Brzeziński – muzyk, kompozytor, który na co dzień współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, miał niemały wkład w sukces oskarowej „Idy”!

Z ogromną przyjemnością powitają nowe solistki, nowych solistów czy muzyków, ponieważ w planie Chóru jest tworzenie także bandu.

poniedziałek (start zajęć 15.11.2021)
godz. 19:00 – 21:45
cena: zajęcia bezpłatne

O instruktorze:
Krzysztof Brzeziński jest kompozytorem, muzykiem, na stałe związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Na co dzień współpracuje z takimi artystami jak xxanaxx, Baranovski i wiele innych. Krzysztof współtworzył także muzykę do oskarowej “Idy” i regularnie pisze muzykę do spektakli w naszym Teatrze Huta.

oświadczenie uczestnika/rodzica

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco