Wołomiński Chór Gospel

od 12 lat

Do chóru zapraszamy wszystkich, których pasjonuje śpiew, muzyka

Wołomiński Chór Gospel to projekt, który powstał w marcu 2019 roku. Obecnie grupę stanowią bardzo barwni i utalentowani ludzie w różnym wieku tworzący muzykę z pasją i radością. Zespół miał szansę po raz pierwszy zaśpiewać na dwóch dużych miejskich wydarzeniach: Dni Wołomina 2019 i Wigilii Miejskiej 2019. Grają dobrze, głośno, z energią, ale prezentują też nostalgiczne utwory, by w bardzo różnorodny sposób oddziaływać na emocje publiczności.

Z ogromną przyjemnością powitają nowe solistki, nowych solistów czy muzyków, ponieważ w planie Chóru jest tworzenie także bandu.

Zajęcia w każdy czwartek o godz. 19.00
/zajęcia bezpłatne/

Grupę prowadzi Krzysztof Brzeziński – kompozytor, muzyk, na stałe związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Na co dzień współpracuje z takimi artystami jak xxanaxx, Baranovski i wiele innych. Krzysztof współtworzył także muzykę do oskarowej “Idy” i regularnie pisze muzykę do spektakl w naszym Teatrze Huta.

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco