Espresja Dźwięków online

22 maja otworzyliśmy nową wystawę online w Galerii Oranżeria. Tym razem swoje prace zaprezentował Michał Wagner.

Przygodę z fotografią rozpoczął kilkanaście lat temu zaczynając od współpracy z lokalną gazetą. Dziś z sukcesem prowadzi własną firmę reklamową, łączy projektowanie graficzne, fotografię oraz od niedawna film, oferując szerokie spektrum działalności. Wystawa „Ekspresja dźwięków” to przede wszystkim fotografia koncertowa i jak mówi sam artysta: (…) Na koncertach staram się odciąć od otaczającego zgiełku i skupić się na emocjach emanujących od artystów na scenie. Patrząc przez wizjer jestem sam na sam z muzykami i staram się dostrzec co mają do przekazania widzowi (…)

Ekspozycja czynna jest do 12 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania, a przede wszystkich do oglądania w formie online.