Kandydat / online

Efektem naszej współpracy z ArtKombinat Scena Monopolis i PiArt Studio był transmitowany na żywo spektakl „Kandydat”. To było duże przedsięwzięcie na ogólnopolską skalę w ramach akcji #WracamyDoTeatru i #KupujęBilet!

5 maja ArtKombinat i PiArt Studio wystartowali z projektem transmitowanych na żywo spektakli teatralnych. Pierwszą sztuką zagraną w sieci w ramach tego przedsięwzięcia był spektakl „Kandydat”, który jest produkcją naszego Teatru Huta.

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).
Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do…

Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?
Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

Dziękujemy za zaproszenie nas do udziału w tym przedsięwzięciu i trzymamy kciuki za kolejne produkcje!

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco