Koncert Farben Lehre

Legendarny zespół zagra na naszej scenie! Koncert można obejrzeć online lub uczestniczyć w nim face-to-face.

26.06.2020 | godz. 20.00 | MDK w Wołominie ul. Mariańska 7
bilety: 40 PLN (LIVE) / 17 PLN (ONLINE)

Koncert wyjątkowy z kilku powodów:

⚡️ FL zagra w Wołominie po raz pierwszy a nagrywał tu jedną ze swoich płyt!

⚡️ to będzie pierwszy koncert po ponad 100 dniach przerwy!

⚡️ po raz pierwszy będzie transmitowany w sieci!

⚡️ stęskniliście się za nowościami? Będą i one!

🔴 BILETY na koncert ONLINE – 17 PLN
http://www.vili.pl/farben-lehre / pula nieograniczona
🔴 BILETY na koncert LIVE w MDK – 40 PLN
– bilety na koncert w MDK dostępne pod linkiem: http://www.vili.pl/farben-lehre/wolomin / liczba biletów ograniczona!

✯✯✯ 𝖋̲𝖆̲𝖗̲𝖇̲𝖊̲𝖓̲ 𝖑̲𝖊̲𝖍̲𝖗̲𝖊̲ ✯✯✯
Brawurowa i energetyczna formacja Farben Lehre powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators, Outcasts czy Dritte Wahl.
W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową. Żywiołowe koncerty zawsze grane „na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. We wrześniu 2018 ukazała się jedenasta płyta, „Stacja Wolność”. Piętnaście premierowych kompozycji to solidna mieszanka szybkiego, dynamicznego grania oraz klimatycznych utworów, z mocnym, aktualnym przekazem.
Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Anioły i demony”, „Dobranoc”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Judasz”, „Ludzie we mgle”, „Matura”, „Nierealne ogniska”, „Spodnie z GS-u”, „Stacja Wolność” czy „Terrorystan”.

FARBEN LEHRE skład:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja
____________________________________
Strona oficjalna: www.farbenlehre.plocman.pl
FB: www.facebook.com/farbenlehreofficial

Skip to content