Koncert Orkiestry Wojskowej z Dęblina

[ODWOŁANY] 23 sierpnia w Wołominie usłyszymy wspaniałą prezentacją programu zarówno patriotycznego jak i estradowego!

[edit: W związku z wysoką liczbą osób zakażonych koronawirusem w naszym powiecie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu niedzielnego koncertu Orkiestry Wojskowej z Dęblina. Decyzję konsultowaliśmy ze służbami i instytucjami odpowiedzialnymi za nasze bezpieczeństwo. Wszyscy zgodziliśmy się z tym, że zdrowie jest najważniejsze i, że należy minimalizować ryzyko. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo naszą decyzję. Smutno nam. Przepraszamy.]

Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie Marta Rajchert serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie: koncert Orkiestry Wojskowej z Dęblina!

Występ Orkiestry pod batutą kapelmistrza, kpt. mgr Andrzeja Greszty będzie wspaniałą prezentacją programu zarówno patriotycznego jak i estradowego. Z udziałem uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego i podchorążych Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina usłyszymy między innymi „Marsz, Marsz Polonia” czy „Marsz Lotników”. Udział w tak doniosłym wydarzeniu swoją obecnością zaszczycą wspaniali artyści operowej, operetkowej oraz estradowej sceny, koncertujący w Polsce i za granicą.

termin: 23.08 (niedziela)
miejsce: Plac 3 Maja w Wołominie
godzina: 18.00
wstęp: wolny

/koncert zorganizowany w ramach wołomińskich obchodów 100-lecia Bitwy Warszawskiej 1920/


* udział w wydarzeniu z zachowaniem dystansu społecznego wynoszącego min. 1,5 m lub w maseczce / przyłbicy
* na miejscu dostępne środki ochrony indywidualnej tj. płyny do dezynfekcji i maseczki jednorazowe

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco