Wyniki konkursu „Pandemia – co zmienia?”

Jury podjęło decyzję jednogłośnie

Przedstawiamy wyniki konkursu „PANDEMIA – co zmienia?”

Jury podjęło decyzję jednogłośnie, że najlepszym zdjęciem odpowiadającym na pytanie „PANDEMIA – co zmienia?” jest praca pt. „Od dystansu do samotności…” autorstwa Jacka Cisło i tym samym wygrywa główną nagrodę o wartości 1000 zł. Gratulujemy 🥳

Opis zdjęcia: „Coraz większe obostrzenia i ograniczenia związane z pandemią, dla wielu ludzi stały się początkiem… samotności. Paradoksalnie to właśnie ta niełatwa sytuacja prowadzi nas coraz bardziej do źródeł czyli łono natury. Stamtąd przecież kiedyś przyszliśmy…”

Dodatkowo, po oddaniu możliwości wyboru w ręce internautów zostało wytypowane zdjęcie autorstwa Martyny Grzebień pt. „Domowe wypieki”. Autorka pracy wygrywa nagrodę rzeczową o wartości 300 zł. Gratulujemy 🥳

Opis zdjęcia: „Ludzie podczas pandemii zaczęli więcej gotować w domu. Zdjęcie przedstawia moją siostrę, która kolejny raz spróbowała swoich sił w kuchni. Pandemia ją zmieniła, ponieważ wcześniej tyle nie gotowała…”

Dziękujemy wszystkim, którzy wysłali swoje prace i mamy nadzieję, że z o b a c z y m y się przy okazji kolejnej edycji konkursu!

Skip to content