Judy – Hanna Śleszyńska | zmiana spektaklu

Z powodu objęcia jednego z aktorów kwarantanną spektakl „Żona do adopcji”, który miał być wystawiony 20 lutego 2021 r. o godz. 19:00 nie odbędzie się!

W zamian proponujemy naszym widzom spektakl pt. „Judy” z Hanną Śleszyńską w roli głównej.

WAŻNE:

🟢 termin, godzina i cena biletu n i e ulega zmianie
🟢 osoby, które są zainteresowane nową teatralną propozycją zachowują bilet (nie traci ważności)
🟢 osoby niezainteresowane nowym spektaklem mogą dokonać zwrotu drogą zakupu (w naszej kasie lub przez serwis biletyna.pl)
🟢 osoby, które oglądały już „Żonę do adopcji” kilka lat temu w MDK mogą obejrzeć inną, nową sztukę 🙂 zostało jeszcze trochę biletów!

Judy – Niezwykła i poruszająca historia Legendy Hollywood.

Hanna Śleszyńska w mistrzowski sposób wciela się w rolę Judy Garland, jednej z najlepszych filmowych aktorek w historii amerykańskiego kina. Artystce na scenie towarzyszy wymiennie Hubert Podgórski z Piotrem Tołoczko.

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od tej najbardziej intymnej strony. Znajdujemy się sam na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, który jak się potem okazało, był ostatni przed jej tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz możesz jeszcze zarobić. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Bilety do nabycia w kasie MDK Wołomin oraz w serwisie Biletyna.pl:

https://biletyna.pl/spektakl/Judy-3

BEZPIECZEŃSTWO:

– na wydarzeniu obowiązują maseczki
– zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, udostępniamy jedynie 50% miejsc
– na wydarzeniu zachowujemy dystans minimum 1,5 m
– przynieście ze sobą wypełnione i podpisane oświadczenia COVID

– by uniknąć kolejek prosimy przyjść około 30 minut wcześniej
– uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa
– kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dotyczącą ochrony danych osobowych, umożliwiającą Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów

Zapraszamy 🙂

Skip to content