Spektakl teatralny „Żona do adopcji”

Doczekaliśmy się! Zapraszamy na spektakl z udziałem publiczności!

Już 20 lutego o godzinie 19:00 zapraszamy Was na przewrotny spektakl, który odbędzie się w naszej sali widowiskowej!

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Zgodnie z informacją o otwarciu kin i teatrów oraz pozytywną opinią Sanepidu, możemy realizować część wydarzeń kulturalnych.

UWAGA! Jednak cały czas działamy w rygorystycznym reżimie sanitarnym dlatego:

• udostępniamy 50 % miejsc na sali widowiskowej,
  • obowiązują maseczki,
  • zachowujemy bezpieczny dystans,
  • dezynfekujemy ręce,
  • przy wejściu wypełniamy oświadczenie lub przynosimy je ze sobą.