KONKURS: Pierwsze oznaki wiosny w Wołominie

Zapraszamy do konkursu

O tym, że trzeba dbać i chronić nasz wspólny dom – Ziemię, wie każdy, ale czy wiecie w jaki sposób codziennymi nawykami możemy się do tego przyczynić?  Statystycznie, jeden mieszkaniec Polski zużywa rocznie kilkaset jednorazowych reklamówek. Wychodzimy temu naprzeciw i z okazji pierwszego dnia wiosny oraz zbliżającego się Dnia Ziemi zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Pokaż nam „Pierwsze oznaki wiosny w Wołominie” za pomocą ilustracji umieszczonej na materiałowym worku (za pomocną dowolnej techniki plastycznej np. farby) bądź płóciennej torbie, która świetnie sprawdza się jako zastępcza forma dla torby foliowej oraz wymyśl hasło zachęcające do działań przyjaznym środowisku 🙂

Zrób zdjęcie swojej pracy (najlepiej zabierz ją ze sobą na zakupy) i załącz pod postem konkursowym.

>>> Zachęcamy do skorzystania z naszych materiałowych worków >>> które są do odebrania w Miejskim Domu Kultury w Wołominie w godzinach pon – pt 8.00 – 16.00, sobota 8.00 – 15.00 (liczba worków ograniczona, na jedną osobę przypadają maksymalnie 2 worki)

Jury konkursowe nagrodzi 3 najlepsze prace i przyzna nagrody rzeczowe: 1 miejsce wartość 300 zł, 2 i 3 miejsce wartość 100zł.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco