PIJANA SYPIALNIA | Teatr na leżakach

Zapraszamy na spektakl „Wodewil Warszawski” w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia.

Pijaną Sypialnię będziemy gościć już drugi raz. Tym razem 31 lipca od godziny 20:00 w ramach projektu Teatru na leżakach w Parku Im. Bohdana Wodiczki w Wołominie. Jest to grupa artystów i artystek, której nie da się nie uwielbiać! Gwarantują świetne widowisko i wspaniały letni czas ze sztuką oglądaną z perspektywy… leżaka!

Wodewil Warszawski – spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki. Widowisko zachwyci nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów, po których pozostały już tylko piękne melodie i pożółkłe fotografie.

SCENARIUSZ
Karolina Lichocińska / Stanisław Dembski

CHOREOGRAFIA
Mariusz Żwierko