Pogoda i uczestnicy pikniku dopisali.

30 maja spędziliśmy ponad 4 godziny z grami i zabawami Teatr Katarynka – Bajki Stają Się Rzeczywistością pod specjalnym namiotem teatralnym, w którym działy się prawdziwe cuda!
Wcześniej robiliśmy latawce – wyszły pięknie i kolorowo! I mamy nadzieję, że fruwająco! Dziękujemy Agata Barkowska za kreatywną zabawę i super czas.

Wydarzenie rozpoczęliśmy spektaklem „Morskie Opowieści”, później na wszystkich uczestników czekały zabawy sportowe, animacje, bańki mydlane, tor przeszkód, szczudła i wiele wiele innych rozrywek. Bardzo nam brakowało widoku uśmiechniętych twarzy. Wszystkie atrakcje w strefie namiotu były bezpłatne dla uczestników (warsztaty latawców również). Wydarzeniem towarzyszącym było wesołe miasteczko z dmuchańcami, karuzelami i eurobungee. Odwiedziły nas również stoiska tematyczne z zabawkami, zmywalnymi tatuażami, kolorowymi włosami, foodtruck z pysznymi przekąskami, budka z lodami oraz Akademia Młodego Piłkarza GOOL.
Rozstrzygnęliśmy także konkurs na laurkę dla Mamy – jeszcze raz gratulujemy zwyciężczyni Marysi i życzymy Mamie smacznego.

Dziękujemy Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina oraz Łukasz Marek za objęcie Dnia Dziecka patronatem oraz ciepłe i serdeczne słowa i dużo dobrej energii podczas tego wydarzenia.