LETNIE PARKOGRANIE

Stach Bukowski

Za nami plenerowe koncerty, których echa wybrzmiewają do dziś. W drugi weekend lipca w parku Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie przed publicznością wystąpił zespół Stach Bukowski. Ich twórczość sięga po rockowe, chwytliwe brzmienia. 10 lipca park Nałkowskich rozbrzmiał nową, ciekawą nutą, przyciągając tłumy publiczności. Publiczność szalała, był to wieczór pełen pozytywnej energii, ciepłego i rockowego brzmienia unoszącego się nad Domem nad Łąkami, a sama forma parkogrania na stale zagościła w kulturalnym krajobrazie Wołomina. Z tego miejsca zapraszamy na drugi koncert. Już 21 sierpnia wystąpi Bisz/Radex i będzie to ich pierwszy występ w Wołominie. Debiut duetu odbył się w 2016 roku płytą „Wilczy humor”, która zachwyciła się nie tylko odbiorców muzyki, ale i krytyków. Podczas sierpniowego koncertu pobawimy się w klimacie muzyki okołohiphopowej. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy!