PIJANA SYPIALNIA | Teatr na leżakach

31 lipca w Parku im. Bohdana Wodiczki

Mamy wielką przyjemność zaprosić na spektakl „Wodewil Warszawski” w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia w ramach projektu Teatru na leżakach.

Pijaną Sypialnię będziemy gościć już drugi raz, to grupa artystów i artystek, której nie da się nie uwielbiać! Gwarantują świetne widowisko i wspaniały letni czas ze sztuką oglądaną z perspektywy… leżaka!
Wodewil Warszawski – spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki. Widowisko zachwyci nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów, po których pozostały już tylko piękne melodie i pożółkłe fotografie.

/ wstęp wolny / na miejscu będziemy kontrolować liczbę uczestników / obowiązywać będą maseczki lub dystans społeczny, dezynfekcja rąk / wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia