Parkogranie: Bisz / Radex

Już 21 sierpnia o godzinie 20:30

zapraszamy na drugą tegoroczną odsłonę cyklu koncertów letnich w parku Nałkowskich PARKOGRANIE.
Zagra BISZ/RADEX (pierwszy koncert w Wołominie!).
Duet Bisz/Radex to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie okołohiphopowej. Znani są ze swoich znakomitych tekstów oraz muzycznego, wykraczającego poza schemat podejścia do bitów.
Zadebiutowali w 2016 roku płytą “Wilczy humor”. Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę (m.in. płyta roku wg TVP Kultura czy nominacja do Fryderyka – Album roku hip-hop). Płyta dotarła do 3-ciego miejsca listy Olis – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Nowy album „Duch oporu” to wielowątkowy komentarz do stanu świata. Jest to swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim co uwiera. Płyta zawiera jedenaście eklektycznych utworów spojonych pieczołowitą produkcją, a ich tematyka krąży wokół problemów współczesności: od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. To ważny głos pokolenia trzydziestolatków o kondycji Polski i świata.

* wstęp wolny / na koncert nie obowiązują wejściówki
* widzimy się w parku Nałkowskich o 20.30 (na tarasie)
* obowiązuje dystans lub maseczki i dezynfekcja rąk