Teatralna 13 | W miejskiej dżungli

19 września o godz. 13:30 wracamy z niedzielnymi spektaklami dla dzieci!

Po dłuuugiej przerwie zapraszamy najmłodszych w wieku 4+ na kolejną bajkę 🙂
Powrót do szkoły to także umiejętność bezpiecznego poruszania się w mieście.
I o tym mówi ten spektakl edukacyjno-profilaktyczny. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice.
Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie zagrane przez naszych sprawdzonych Przyjaciół z Teatru Katarynka.

BILETY w cenie 15 zł
do nabycie w kasie MDK lub na stronie:
https://biletyna.pl/event/view/id/191368

Sala widowiskowa MDK Wołomin, 19 września 2021, godzina 13:30.

* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
WAŻNE INFORMACJE:
– na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych
– dostępne 75% miejsc
– zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia
Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
– Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
– Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
– Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco