Teatralna 13 | zmiana tytułu

„Calineczka” -24 października godzina 13.30

*EDIT

Z powodów technicznych, niezależnych od nas nastąpiła zmiana tytułu spektaklu dla dzieci w dniu 24 października!Nowy tytuł to „Calineczka” w wykonaniu Sceny Elffów czyli tego samego teatru, który miał wystawić „Księżniczkę na ziarnku grochu”.

„Calineczka” to flagowe przedstawienie Sceny Elffów, który zdobył szereg nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych festiwalach i przeglądach.Mamy nadzieję, że mimo zmiany najmłodsi będą bawić się równie dobrze… A Królewnę jeszcze kiedyś zaprosimy 🙂

Dla widzów w wieku 4+

Kolejny spektakl po wakacjach z cyklu TEATRALNA 13!
Tym razem 24 października zapraszamy najmłodszych w wieku 4+ na baśń pt.
„Księżniczka na ziarnku grochu”.
Przeniesiemy się w świat zapomnianych arystokratycznych rytuałów. Dzieci spotkają Królewską Rodzinę i poznają zasady dworskiego ceremoniału. Dzięki wyobraźni wraz z rodzicami i aktorkami odkrywają bajkę.
Słowo, wyobraźnia, lalka, piosenki i muzyka otworzą świat i morał opowieści H.Ch. Andersena.
„Czymże jest ziarnko grochu – szczęścia owego przyczyna?”

BILETY w cenie 15 zł
do nabycie w kasie MDK lub klikając na poniższy odnośnik

* Brak zgody na nagrywanie audio/video.WAŻNE INFORMACJE:
– na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych
– dostępne 75% miejsc
– zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzeniaZe względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
– Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
– Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
– Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.