Teatralna 13 | Wywrócona bajka o kapturku

21 listopada 2021 roku

Listopadowa TEATRALNA 13 w wykonaniu Teatru Kultureska to autorski spektakl, bazujący na znanej wszystkim dzieciom baśni Braci Grimm. Co to będzie, co to będzie?
Będzie to „Wywrócona Bajka o Kapturku„.
W lesie źle się dzieje – kwiaty zapadły się pod ziemię, przestały szumieć drzewa, wśród mchów ścielą się śmieci, a zamiast zieleni w lesie pojawiła się czerwień. Dzielna i waleczna Owieczka Ola podejmuje się odnalezienia odpowiedzi na pytanie: „Kto zaczarował las?”. Postanawia odnaleźć „leśnego potwora” i przywrócić zieleń drzewom. Czy pomoże jej w tym magiczny czerwony kapturek?
Dzieci na każdym kroku zaskakiwane będą przez nieoczywistych bohaterów, wyjątkowe zwroty akcji i poprzez niesamowite efekty sceniczne. Na scenie pojawi się narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk, dobra Leśna Wróżka, a także… tajemniczy leśny potwór.

Spektakl adresowany do dzieci 3+.

BILETY w cenie 19 zł do nabycie w kasie MDK lub klikając w poniższy odnośnik