Nad dachami Paryża – najpiękniejsze piosenki francuskie

14 lutego 2022 r. godzina 18:00

„Nad dachami Paryża” czyli najpiękniejsze piosenki francuskie na deskach MDK!
Koncert w wykonaniu:
🎼 Beaty Marczewskiej – wokal,
🎼 Tomasza Pali – piano,
🎼 Michała Opeldusa – akordeon.

Co usłyszymy?
🎼 Milord
🎼 Piosenka starych kochanków
🎼 La Boheme
🎼 Champs Elysees
🎼 C’est Si Bon
🎼 Akordeonista
🎼 Niebo nad Paryżem
🎼 Brawo dla klauna
🎼 No je ne rerette rien
🎼 La foule
🎼 Nie opuszczaj mnie
🎼 Un Homme Et Une Femme

Podczas recitalu będzie można usłyszeć utwory takich wykonawców jak:Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Joe Dassin, Patachou, Yves Montand i in.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK lub przez serwis Biletyna.pl

UWAGA!
Przy zakupie biletu należy wybrać opcję dla osób niezaszczepionych lub zaszczepionych‼️
Ze względu na ustalone limity możemy przyjąć 75 niezaszczepionych widzów‼️

* Brak zgody na nagrywanie audio/video.

WAŻNE INFORMACJE
– na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych
– zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia
Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
– Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
– Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
– Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, poinformuje On o tym Organizatora i nie weźmie udziału w wydarzeniu.