Teatralna 13 | Kiedy pada śnieg

27 lutego 2022 r. godzina 13:30

„Kiedy pada śnieg” to interaktywny spektakl w wykonaniu Sceny Elffów czyli autorskiego teatru lalkowego dla dzieci.
Bedzie to opowieść o przyjaźni. O wyborach. O porach roku, ale przede wszystkim o zimie. Bałwanek – główny bohater spektaklu wyrusza w podróż w poszukiwaniu słońca. Chce je prosić, aby nie wychodziło, aby go nie roztopiło…
Co z tego wyniknie?
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK lub przez serwis Biletyna.pl

Obowiązują zniżki: KDR – 30%, KM – 10% oraz KS – 5%!Bajka dla dzieci w wieku 4+Zapraszamy!

UWAGA!
Przy zakupie biletu należy wybrać opcję dla osób niezaszczepionych lub zaszczepionych!
Ze względu na ustalone limity możemy przyjąć 75 niezaszczepionych widzów!

* Brak zgody na nagrywanie audio/video.

WAŻNE INFORMACJE:
– na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych
– zasady bezpieczeństwa będą bezwzględnie przestrzegane przez obsługę wydarzenia
Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
– Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
– Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
– Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.