Biegnij dalej sama | Teatr Fluid

8 kwietnia 2022 roku, godzina 19:00

zapraszamy na bezpłatny spektakl w wykonaniu Teatr Fluid pt. „Biegnij dalej sama”.

Będzie to opowieść o znanych kobietach: artystkach, prekursorkach, które osiągnęły sukces: Ewa z raju, Eva Eger, Florence Foster Jankins i Frida Kahlo.
4 x kobiety
4 x wielkie osiągnięcia
4 x sukces
4 x Ja!
Ja?
Kobiety są zmuszone działać w świecie, którego reguł nie współtworzyły, którego kultura i struktura od zarania nacechowane są męskim sposobem rozumienia świata. Ale czy naprawdę im/mi się udało? Co stanowi sedno życia? Czym jest sukces?

Konwencja projektu będzie przepełniona interdyscyplinarnymi działaniami. Dlaczego? W spektaklu oprócz aktorów żywoplanowych wystąpi „lalka„, która będzie również w pełni uczestniczyć w spektaklu. Ponadto spektakl dopełnią nietuzinkowe projekcje i nowatorska muzyka
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w MDK Wołomin od piątku 25 marca!

Zapraszamy!