5 WOŁOMIŃSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA I RZECZYZMIANA

15 maja 2022 roku od godziny 10:00

🟢 Tym razem wszystkich chętnych do sprzedaży, wymiany swoich rzeczy lub kupna przedmiotów z drugiej ręki zapraszamy na Targowisko Miejskie przy ul. 1 Maja w Wołominie.

🟢 Wyprzedaż będzie się odbywać w godz. 10:00-13:00.

🟢 Osoby chętne do rezerwacji stoiska proszone są o kontakt z Miejskim Domem Kultury w Wołominie: 22 787 45 13 w. 33.

🅢🅟🅡🅩🅔🅓🅐🅙
➡Jeżeli jesteś posiadaczem niepotrzebnych już przedmiotów | ubrań | i innych rzeczy, których szkoda Ci wyrzucić możesz je sprzedać podczas naszej wyprzedaży garażowej!
➡Jeżeli jesteś rękodzielnikiem i tworzysz ciekawe rzeczy, Ciebie również serdecznie zapraszamy. Każde unikatowe rękodzieło mile widziane.

🅦🅨🅜🅘🅔🅝
➡Będziecie mieli też okazję wymieniać między sobą swoje niepotrzebne rzeczy na takie które będą Wam odpowiadać.

🅚🅤🅟
➡Szukasz nietuzinkowych przedmiotów / ubrań / dodatków? Chcesz mieć coś, co jest unikatowe i nie kosztuje wiele? Przyjdź na naszą garażówkę! Na pewno znajdziesz coś dla siebie

🅩🅐🅢🅐🅓🅨
➡każdy ma dyspozycji 5m2, wystaw co chcesz
➡ możemy udostępnić stoliki i krzesełka
➡ zadbaj i wygląd swojego stoiska (im ładniejsze i ciekawsze tym lepiej!)
➡ liczba stoisk ograniczona, także kto pierwszy ten lepszy.

🟢 W trakcie wyprzedaży przewidujemy dodatkowe atrakcje takie jak:
▶stoiska edukacyjne
▶miła dla ucha muzyka w tle podczas zakupów
▶bezpłatne warsztaty ekologiczne ♻♻ ( już niedługo ruszą na nie zapisy )
▶foodtrucki

WSTĘP WOLNY DLA KUPUJĄCYCH!

🟢🅩🅐🅟🅡🅐🅢🅩🅐🅜🅨🟢