Mario Janiszewski | pokaz multimedialny

Pod koniec kwietnia w Galerii Oranżeria odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej Mario Janiszewskiego, fotografa w programie „Kobieta na krańcu świata”.

Wystawa „Workers” to czarno-biały, długoterminowy projekt w poszukiwaniu scen z życia ludzi, którzy w pracy wykorzystują przede wszystkim siłę własnych mięśni w miejscach zapomnianych przez cywilizacyjny postęp.

Już dzisiaj zapraszamy na drugą część wydarzenia, bowiem 20 maja o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK odbędzie się pokaz multimedialny zamykający wystawę i prezentujący szerokie spektrum twórczości Mario Janiszewskiego.

Prace artysty ukazywały się w prestiżowych czasopismach tj.: „Leica Fotografie International”, „Digital Camera Polska”, „Poznaj Świat” i wielu innych. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień m.in.: Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto, Hasselblad Masters Award 2014, WKF National Geographic czy Leica Street Photo.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny.