DNI Wołomina

3-5 czerwca 2022

Nie wiemy od czego zacząć ponieważ emocje 🥳 nie opadły jeszcze do końca, ale spróbujemy…

Dni Wołomina 🎈 za nami – udało się wszystko dlatego dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w organizację i promocję święta naszego miasta ❤️

Zaczynamy:

w imieniu organizatorów Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina oraz Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego dziękujemy:

👍 Partnerom wydarzenia:

Zabiegany Wołomin | Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich | Polish Garrison 501st Legion | Rebel Legion Eagle Base | Festiwal Foodtrucków Feel Good Food | Przedszkole nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki w Wołominie | Huragan Wołomin | MZO Wołomin | PWiK Wołomin | Primax, Bogdan Zych | Środowiskowy Dom Samopomocy w Wołominie Caritas Diecezji W-P | OPS Wołomin | OPTU Wołomin, Kino Helios Wołomin.

👍 Patronat medialny nad imprezą objęli 📻🎥📰

Radio FAMA Wołomin 94,7 FM, Stowarzyszenie Pozytywny Wołomin oraz Wołomin TV

👍 Dziękujemy naszym gościom 💃🎼🎹🥁🎷🎸🪕

Elektryczne Gitary, bryska, Kabaret Jurki, Mellow Dust, Aurelii Sobczak i Artystom Scen Polskich, Teatr Kultureska, Klub Tańca Sportowego Shock Dance.

👍 Specjalne podziękowania przesyłamy do Danuty Michalik z Fundacja ODA, Mądra Babcia, Joanna Żero oraz Wojciech Plichta🎤

👍 Nad naszym bezpieczeństwem czuwali 👩‍🚒👮‍♀️👮👩‍🔬

Straż Miejska Wołomin, Ochotnicza Straż Pożarna Wołomin, Biuro Ochrony Persona GROUP, Fire Medical, Komenda Powiatowa Policji W Wolominie.

Wołomin Dziękujemy 😍

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach 👋