PARKOGRANIE | BAJKI O DOROSŁYCH

19 sierpnia 2022 roku, godzina 19:00

W związku z niekorzystnymi prognozami na sobotę następuje

ZMIANA TERMINU KONCERTU

zespołu BAJKI O DOROSŁYCH z cyklu 🎵🎶𝗣𝗔𝗥𝗞𝗢𝗚𝗥𝗔𝗡𝗜𝗘🎶🎵 na

📅PIĄTEK 19 SIERPNIA

⏰ GODZINA 19:00!!

📍 Park przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie.

Projekt Bajki o Dorosłych jest wynikiem spotkania trzech wyjątkowych osobowości. Tworzą go:

➡ Hubert Pyrgies, wokalista, beatboxer, kompozytor i autor tekstów, znany z zespołu Chonabibe,

➡ Stanisław Leszczyński, kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista, wokalista, członek NeoKlez oraz Gooral

➡ Antek Sojka, kompozytor, producent, wokalista.

Z połączenia tych trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością, a szaleństwo ze spokojem. Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka lawirująca między art popem, elektroniką a hip-hopem zabiorą w podróż do świata zainspirowanego wszelkimi „niełatwymi” tematami, będącymi często przedmiotem nocnych dyskusji . Dotyczą rozterek, z którymi mierzy się pokolenie około-trzydziestolatków i nie tylko. Debiutancki album projektu ukazał się w 2019 roku, a dopełnieniem są specjalnie przygotowane występy, z pogranicza koncertu i spektaklu, które wprawiają w niezwykły nastrój.

Wołomin do zobaczenia