Festiwal Szkła | Wystawy Lokalnych Twórców

Za nami trzy przepiękne, różnorodne wystawy lokalnych twórców w ramach Festiwalu Szkła.
Pierwszą wystawą zaprezentowaną na festiwalu była ceramiczna ekspozycja Wandy Wolf, przygotowana razem ze współpracą z Izbą Wodiczko w Wołominie.
Drugą odsłonę festiwalowej sztuki w wykonaniu Marzeny Nalepy możemy oglądać w progach Miejskiego Domu Kultury.
Natomiast trzecią, autorstwa Mai Zbrożek, w ponad 100-letnim „Domu nad Łąkami” Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy spotkać się w różnych ważnych instytucjach na terenie naszego miasta. I z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc, bez której Festiwal Szkła nie mógł by się odbyć.

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania, delektowania się dziełami naszych rodzimych artystów. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia edycja Festiwalu Szkła, że przyszły rok przyniesie jeszcze śmielsze pomysły na realizację tego przedsięwzięcia.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2022.

Prace Wandy Wolf

Wernisaż Wandy Wolf