Festiwal Szkła | Wystawy lokalnych twórców

Przed nami kolejne spotkania w ramach Festiwalu Szkła organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Wołominie.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy na wystawy lokalnych twórców, które już w najbliższy poniedziałek i wtorek zostaną zaprezentowane w różnych wołomińskich instytucjach.

12 września o godzinie 18.00 w Izbie Muzealnej Wodiczko odbędzie się otwarcie wystawy Wandy Wolf, która na co dzień zajmuje się ceramiką użytkową, jak i artystyczną.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2022.

Również od 12 września w Miejskim Domu Kultury w Wołominie zostanie zaprezentowany cykl prac malarskich „Magiczne ogrody” w wykonaniu artystki Marzeny Nalepy.

Dzień później, 13 września o godzinie 17.00 w Muzeum Nałkowskich swoją twórczość zaprezentuje Maja Zbrożek, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Artystka odnajduje się w realizacjach przestrzennych ze szkła, drewna czy w grafice artystycznej.