Fotografia

Tajniki fotografii cyfrowej i analogowej. Obsługa aparatu fotograficznego, zasady i poprawne dobieranie parametrów naświetlania.

Światło zastane i błyskowe, wielokrotna ekspozycja, panoramowanie. Umiejętne kadrowanie i budowanie kompozycji z dostosowaniem odpowiedniej perspektywy. Praca w studio i w plenerze, fotografia nocna, krajobrazowa, sportowa,  portretowa. Nauka poprawnej obróbki w programach graficznych. Przygotowywanie zdjęć do wydruków i social mediach.

Mam przyjemność zaprosić Państwa na cykl warsztatów fotograficznych w MDK Wołomin.

Czwartek godz. 17.00-19.00 dorośli

Piątek godz. 17.00-19.00 młodzież

Cena (przy 4 zajęciach w m-cu):

  • młodzież 110 zł,
  • dorośli 130 zł.

O instruktorze – Bogdan Śladowski – zawodowo poligraf, jednak od kilkudziesięciu lat z aparatem w ręku. W zasadzie  reportażysta, dokumentalista. Wieloletnia praca w studio nauczyła mnie pracy z tworzywem” wykorzystując dodatkowe oświetlenie. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia fotograficzne w Miejskim Ośrodku Kultury w Ząbkach, w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży  niepełnosprawnej oddział Ząbki Współpracuję z Gminnym Centrum Kultury w Dąbrówce, organizując warsztaty i plenery fotograficzne. Od 8 lat dwa miesiące letnie spędzam w polskich górach w projekcie „Wakacje Artystyczne” nauczając fotografii. Od kilkunastu lat współpracuję z Urzędem Miasta , Miejskim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Miejskim Centrum Sportu w Ząbkach. Związany jestem z projektem „Era Jazzu” wykonując fotoreportaże na koncertach największych gwiazd jazzu.

Jazz to taka moja muzyczna „odskocznia”. Pasjonuje się tym gatunkiem muzyki kilkadziesiąt lat… Pewno wiele można by jeszcze napisać o osiągnięciach i pracy, ale najlepiej opowiadać i przekazywać swoje doświadczenie innym pasjonatom fotografii.  Tak, pasja to moim zdaniem jeden z najważniejszych czynników motywujących do działania. Zapraszam serdecznie !!

Skip to content