PODRÓŻE Z GIĘTKIM JĘZYKIEM- HISZPAŃSKI

Akademia Giętkiego Języka UniverSItatis to koncepcja kursów językowych przeznaczona dla aktywnych i ciekawych świata ludzi

którzy poprzez nabyte umiejętności języka obcego będą mogli jeszcze lepiej poznać inspirujące zakątki świata, nawiązać relacje towarzyskie, zgłębić tajniki lokalnej kuchni czy poszerzyć swoje wiedzę na temat kultury danego kraju.

Pomagamy oswoić Giętki Język i dajemy odwagę by z łatwością wyśpiewywać słowa, które pomyśli głowa, a także by marzyć, zwiedzać i smakować świat bez ograniczeń.

Hiszpański, to jeden z języków, w którego nauce się specjalizujemy chcąc zarazić wszystkich hiszpańską pasją. Znajomość _español_ otwiera drzwi do poznania kultury niesamowitych krajów, rytmicznej i pełnej treści muzyki, pysznego jedzenia i wspaniałych ludzi. Nieskomplikowana wymowa, a zarazem bogactwo języka, melodyjność i uniwersalność urzekają i pochłaniają bez reszty! Eksploracja języka obcego jest jak podróż bez paszportu, namiotu i samolotu. Znajomość języka to przepustka do świadomego podróżowania. Nauka na naszych kursach odbywa się na kilku poziomach, których nazwy nawiązują właśnie do podróży: Wygodny Turysta, Odważny Wojażer, Ambitny Odkrywca, Dumny Zdobywca.

Naszą ideą jest by po pierwszych miesiącach oswajania języka czuć się WYGODNIE w słownych potyczkach, natomiast w ciągu kolejnych miesięcy wyginać język jeszcze ODWAŻNIEJ! W następnych tygodniach nabierając pewności siebie można sięgnąć po AMBITNIEJSZE wyzwania, aby na końcu DUMNIE ogłosić się zdobywcą językowych umiejętności!

O instruktorze: Marta Targońska

Lektor: Mirosław Kucia

Sobota:
11:00-12:00 dzieci i wczesna młodzież
12:10-13:10 młodzież, dorośli i seniorzy


Cena 33 zł (45 min dzieci, 60 min dorośli)

Skip to content