KOBIETY MAJĄ MOC!

24 października 2022 roku

Październik jest miesiącem profilaktyki zdrowia kobiet, w związku z tym organizujemy specjalnie dla Was KOBIECY WIECZÓR, pełen atrakcji i niespodzianek: ♀„KOBIETY MAJĄ MOC!”♀

💄 Wieczór rozpoczniemy od wykładu motywacyjnego. Kinga Klejment, opowie nam o budowaniu pewności siebie i odporności na stres.

💄 Następnie obejrzymy pokaz mody jesiennej oraz pokaz bielizny Madame Salon brafittingu, a po nich – Ida Karpińska z Kwiat Kobiecości opowie nam o profilaktyce zdrowia kobiecego.

💄Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wołominie, która jest partnerem wydarzenia zaprezentuje przed Wami swój edukacyjny wkład pod kątem profilaktyki raka piersi ( w tym omówienie zdrowego stylu życia oraz tego co ma wpływ na powstanie nowotworu piersi) oraz na prezentację Kampanii EFSA „Wybieraj bezpieczną żywność”.

💄 Będą z nami interesujące kobiety – prawniczki, psycholożki, fotografki, stylistki i wizażystki. Będzie z nami także lekarz stomatolog i lekarz medycyny estetycznej.

Oprócz części merytorycznej szykujemy dla Was ogromną dawkę rozrywki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brylanty&Bażanty, który zagra specjalnie dla nas na zakończenie tego szalenie kobiecego wieczoru.

DODATKOWO!

💄 Podczas naszego wieczoru stworzymy kobiecą strefę NETWORKINGU!

Będzie to idealna przestrzeń do nawiązania relacji miedzy przedsiębiorcami a klientkami.

🔴W ten niepowtarzalny wieczór zapraszamy do nas właścicielki biznesów oraz firmy z Wołomina i jego okolic, tworzące produkty i świadczące usługi dedykowane kobietom. Wszystkim chętnym do zaprezentowania swojej działalności podczas naszego wydarzenia zapewnimy miejsce oraz stolik, przy którym będziecie mieli możliwość nawiązania kontaktu z klientkami!!

🔴Zgłoszenia firm przyjmuje koordynatorka wydarzenia (Ewelina) pod numerem telefonu: ☎ 668-031-752.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie bezpośrednio w linku:

Zapraszamy wszystkie KOBIETY z Wołomin🙂

Skip to content

Newsletter MDK

Bądź na bieżąco